Prípravky pre lesk vlasov

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Prípravky pre lesk vlasov

Zdajú sa vám vaše vlasy suché, rozštiepené, bez lesku? A okrem toho ich neustále s ľútosťou strácate všade po byte? Nezúfajte, pomoc sa blíži. Predovšetkým podporte lesk vašich vlasov správnymi potravinami — zaraďte do jedálnička lososa, mrkvu, oriešky, semienka, listovú zeleninu a tiež dostatok vajíčok s prospešným biotínom, ktorého nedostatok spôsobuje okrem iného aj predčasné šedivenie vlasov. Ruka v ruke s úpravou jedálnička vyživte a uhlaďte poškodené vlasy múdro vybranou kozmetikou, ktorá zároveň zvýši ich prirodzený lesk.

Zdravé a krásne vlasy sú tiež lesklé vlasy!

Očarujúci lesk vám pomôžu dosiahnuť prípravky vlasovej kozmetiky, ktoré sú určené špeciálne na podporu lesklých vlasov. Niektoré sa starajú o lesk už počas umývania, ďalšie fungujú ako starostlivosť bez oplachovania. Trh ponúka aj účinné vlasové oleje, ktoré vlasy doslova obšťastňujú živinami aj nádherným leskom. Predvýber sme urobili a konečná voľba je už na vás. Pri nej sa môžete orientovať podľa značky, popisov či zákazníckych tipov. Potom už len s úsmevom prijímajte komplimenty na vaše husté a lesklé vlasy, napríklad splývajúce s krásnymi letnými šatami.

Najpredávanejšie prípravky na lesk vlasov

Na popredné priečky z hľadiska obľúbenosti sa u nás vyšplhal sprej pre žiarivý lesk vlasov (vrátane blond vlasov) Schwarzkopf Osis+ Sparkler, sprej s orientálnou vôňou Orofluido Super Shine Light Spray a lak s extrémnym leskom Tigi Bed Head Headrush Spray. Zdravé, hodvábne lesklé vlasy dosiahnete aj s mliekom Kallos Cosmetics KJMN Shine Milk alebo s prípravkami celosvetovo uznávaných značiek Revlon a Wella. Vyskúšajte napríklad luxusný vlasový lesk Wella SP Exquisite Gloss, ktorý navyše chráni vlnité vlasy pred vlhkosťou. Aplikuje sa len v niekoľkých kvapkách na vlhké či suché vlasy a fľaštička sa pokojne zmestí aj do mini kabelky.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest