Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Vonné sviečky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vonné sviečky

Vonná sviečka prepožičia behom chvíľky vášmu domovu úžasnú vôňu presne podľa vašich predstáv. Nech vás už čaká romantický večer pri sviečkach, relaxačný kúpeľ či masáž alebo pohodové leňošivé popoludnie, siahnite po vonnej sviečke s vašou obľúbenou vôňou. Je preukázané, že vôňa dokáže spoľahlivo pozdvihnúť náladu a uchovať tie najkrajšie spomienky. Akú si vyberiete?

Vonná sviečka ako ideálny darček

Hľadáte perfektný darček na narodeniny, Vianoce, sviatok alebo proste len tak pre radosť? Vonné sviečky sú ideálne pre každého! Popri krásnej vône sa môžu pochváliť aj elegantným designom, ktorý sa hodí do každého interiéru a vy tak vašim blízkym darujete aj štýlový doplnok do domácnosti.

Exkluzívne vonné sviečky

Voňavé kompozície vonných sviečok vás prekvapia premysleným zložením, ktoré vyvíjajú poprední svetoví parfuméri. Nájdete v nich svieže citrusy, hrejivé tóny dreva aj opojné kvetiny. Vôňu vyberajte podľa atmosféry, ktorú chcete pomocou sviečky navodiť, ale tiež podľa vašich voňavých preferencií. Potom už len zapáľte vonnú svieku, zatvorte si oči a nechajte sa unášať ríšou fantázie.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest