Bielenie zubov

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Bielenie zubov

Prečo sú v poslednej dobe také obľúbené prípravky na bielenie zubov? Pretože biele zuby sú doslova synonymom krásneho úsmevu! Vďaka bielym zubom získate mladší, zdravší a vitálnejší vzhľad aj dávno stratené sebavedomie. Zaobstarajte si kvalitný prípravok na bielenie zubov a vybieľte si zuby priamo u vás doma.

Čo vlastne spôsobuje nežiaduce zafarbenie zubov?

Vo väčšine prípadov môžu za stmavnutie zubov a nežiaduce zafarbenie genetické predpoklady. O nevkusné škvrny sa ale dokáže postarať aj fajčenie, časté pitie kávy a červeného vína alebo užívanie niektorých liekov. Ale nezúfajte. Vďaka prípravkom na bielenie zubov už čoskoro získate svoj vysnívaný biely odtieň.

Aký prípravok si na bielenie zubov zaobstarať?

Na pultoch obchodov nájdete najrôznejšie gély, púdre, perá alebo ceruzky na bielenie zubov, ktorých aplikácia sľubuje rýchlo viditeľný účinok. Doplňte túto intenzívnu kúru pravidelným používaním bieliacej zubnej pasty a ústnej vody na bielenie zubov a na výsledok nebudete musieť dlho čakať. Jednou z najobľúbenejších prísad tejto doby je čierne uhlie, ktorého aktívne látky sa ukázali ako úžasní pomocníci na bielenie zubov. Už ste skúšali čiernu zubnú pastu? Jej účinky vás veľmi milo prekvapia.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest