Vône do auta

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vône do auta

Prežívate kus života v automobile a chcete si jazdu maximálne spríjemniť? Doprajte si moderné vône do auta, ktoré jeho interiér krásne prevoňajú a zároveň odstránia nežiadúce pachy. Zásluhou vyspeléh dizajnu sa rovnako stanú obdivovaným doplnkom. Dobre vybraná vôňa urobí z vašej jazdy netradičný zážitok — ako pre vás, tak aj pre spolujazdcov. Odlíšte sa od ostatných s unikátnou vôňou do auta!

Typy vôní do automobilov

Sortiment vôní do automobilov sa delí na tradičné a lacnejšie závesné osviežovače alebo guľôčky v sáčku, ktoré je možné umiestniť na spätné zrkadlo, kľúčku od dverí či pod sedadlo a na drahšie autoparfumy do mriežky klimatizácie s dlhšou trvanlivosťou a zvyčajne aj náhradnými náplňami. Ich intenzita sa reguluje silou klimatizácie. Okrem toho môžete naraziť aj na vône v plechovke s regulátorom vhodné do auta, ale aj domácnosti či kancelárie.

Tip na obľúbené vône do auta

„Krásný voňavý panáčik do auta, naplniteľný.“ „Príjemná vôňa.“ „Dlhodobá výdrž.“ — Tak hodnotia zákazníci luxusné vône do auta bez obsahu alkoholu od talianskej značky Mr&Mrs Fragrance. Postavičku nesúcu vône prírodných olejov navrhol známy taliansky dizajnér Luca Trazzi s možnosťou uchytenia na ventilačnej mriežke vozidla. Najväčšej priazni sa teší variant Niki Pink Jasmine Anti-Tobacco s optimistickými akordmi jazmínu, limetky, lekna, melónu, liči a pižma. Ale môžete zvoliť aj Niki Ambre Musk, Niki Silky Rose, Niki Gardenia Of Tahiti… Vyskúšajte ich v aute postupne viacero a k osvedčeným sa jednoducho vrátite vďaka náhradným náplniam, ktoré máme rovnako k dispozícii. Vône do auta značky Mr&Mrs Fragrance vám vydržia 3 až 5 mesiacov.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest