Sonické zubné kefky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Sonické zubné kefky

Sonická zubná kefka je moderný elektrický nástroj na starostlivosť o ústnu hygienu, ktorý využíva vysokofrekvenčné sonické vibrácie na efektívne čistenie zubov a ďasien. Zabudnite na krkolomné pohyby a nepatrné kruhy manuálnej kefky – sonická kefka má všetko potrebné pod kontrolou. Jednoducho ňou prechádzajte po zuboch a ona sa postará. Bude neúnavne drviť plak a odstraňovať zvyšky potravy, to všetko pre váš dokonalý komfort v ústnej dutine.

Použitie sonickej zubnej kefky

Sonické zubné kefky bývajú obvykle napájané batériami alebo majú dobíjaciu batériu. Pred prvým použitím je potrebné zaistiť, aby bola dostatočne nabitý alebo mala nové batérie. Potom na ňu naneste zubnú pastu, ideálne s fluoridom na lepšiu ochranu pred zubným kazom. Potom držte kefku pod uhlom 45 stupňov voči povrchu zubov a pomaly s ňou pohybujte po zuboch. Sonická kefka pracuje sama prostredníctvom vibrácií, ktorými dôkladne odstraňuje nečistoty. Treba však dostatočne dlho čistiť každý zub. Na kefku nadmerne netlačte – má robiť prácu za vás. Na dodržanie potrebnej doby čistenia zubov zahŕňajú sonické kefky časovače. Po dokončení čistenia vypláchnite ústa vodou.

Užitočný nástroj na účinnú ústnu hygienu

Sonickú zubnú kefku ľahko začleníte do dennej rutiny. Správne používanie tohto nástroja je významným krokom k udržaniu čistých a zdravých zubov a ďasien. Nezabúdajte pravidelne meniť hlavicu kefky podľa odporúčania výrobcu, aby ste zaistili maximálnu účinnosť. Hoci sonická zubná kefka môže byť efektívna, pravidelné návštevy zubára sú stále nevyhnutné.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest