Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

BB krémy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente BB krémy

BB krém čiže Blemish Balm Cream je dômyselný kozmetický prípravok, ktorý dokáže ihneď zakryť nedostatky pleti. BB krémy v sebe spájajú výhody make-upu a vyživujúceho krému. BB krém vám ušetrí veľa času: pleť zvlhčí, farebne zjednotí a rozjasní, zredukuje rozšírené póry, obmedzí vrásky a jemné linky. Mnohé BB krémy zaisťujú tiež SPF ochranu pred slnečným žiarením a niektoré i zmatnenie pleti.

Aké sú najobľúbenejšie BB krémy?

BB krémy pre prirodzený a žiarivý vzhľad pleti môžete využiť samostatne, alebo ako tónovaciu, podkladovú a hydratačnú bázu pod make-up. Dobrý BB krém maskuje vady pleti, hydratuje a ochraňuje pokožku po celý deň. Najvyššie hodnotené BB krémy vyrábajú značky Clarins, Dermacol, Biotherm, Astor, Juvena či Clinique.

Nadšené recenzie BB krémov

Vyberte si BB krém podľa nárokov svojej pleti a Buďte Bezchybná! Pri rozhodovaní vám môžu pomôcť online recenzie užívateliek. Napríklad produkt Clarins hodnotila pani Veronika: "Úplne úžasný BB krém, teda skôr makeup. Dokonalá pleť a veľmi dobré krytie." Tiež český BB krém Dermacol má vynikajúcu recenziu: "Top! Škoda, že sa o ňom toľko nevie a nehovorí," uviedla pani Magdalena.

Doprajte si spolu s parfumami a ďalšiou kozmetikou i prípravky pôsobiace ako malý zázrak - BB krémy.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest