Hrebene, kefy a gumičky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Hrebene, kefy a gumičky

Chcete, aby vaše vlasy boli naozaj korunkou krásy? Doprajte im zaslúženú starostlivosť nie len v podobe kvalitných vlasových produktov, ale aj hrebeňa alebo kefy. Tie sa postarajú o to, aby vaše vlasy boli perfektne rozčesané a lesklé a dokážu vám aj pomôcť získať skvelý objem. Nezabudnite si vybrať aj niektoré z gumičiek z našej ponuky, vďaka ktorým ľahko dosiahnete vytúžený účes.

Hrebeň alebo kefa?

Premýšľate nad tým, či radšej zvoliť hrebeň, alebo kefu? Vyberajte s ohľadom na typ vašich vlasov. Hrebene so širokými zubami sú vhodné na mokré, veľmi husté a kučeravé vlasy. Hrebene s jemnými a hustými zubami sú správnou voľbou, ak máte vlasy jemné alebo bez objemu. Po guľatom hrebeni siahnite v prípade, že máte rovné vlasy alebo jemne vlnité a vlasy so sklonom k štiepeniu. A kedy zvoliť plochý hrebeň? V prípade hustých, nepoddajných vlasov a vlasov bez lesku.

Objavte gumičky Invisibobble

Celý rad krásnych farieb a veľa skvelých vlastností prinášajú gumičky Invisibobble, ktoré si získali obľubu žien v celom svete. A čo je na nich také výnimočné? Nezaťažujú vlasy a nezanechávajú odtlačok, ale zároveň dokážu udržať vlasy pohromade počas celého dňa. Obľúbené sú aj preto, že zabraňujú vytrhávaniu a zachytávaniu vlasov.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest