Pinzety

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Pinzety

Pinzeta je najlepší a doposiaľ neprekonateľný pomocník v boji s nechcenými chĺpkami, predovšetkým v oblasti tváre. S dobrou pinzetou ľahko docielite perfektne upravené obočie. Pinzeta patrí do kozmetickej výbavy každej ženy aj muža. Väčšina ľudí si bez nej nedokáže starostlivosť o telo ani predstaviť a nosí ju neustále so sebou.

Môžete mať aj pinzetu s držadlom či osvetlením

Trh ponúka široký výber pinziet od mnohých kozmetických značiek. Táto pomôcka sa odlišuje najmä tvarom, materiálom a veľkosťou. Niektoré pinzety dopĺňa držadlo uľahčujúce prácu a k dispozícii sú aj praktické pinzety s osvetlením. Vďaka šikovnej pinzete vám už neunikne ani chĺpok!

TOP pinzeta: Sally Hansen Eazy Tweezy

Naše zákazníčky si obľúbili pinzetu Sally Hansen Eazy Tweezy. Jej široký hrot a držadlo zaručí aj vám presnú a jednoduchú úpravu obočia. Značka Sally Hansen je americká legenda, ktorá sa dnes okrem kategórie odstraňovania chĺpkov zameriava aj na laky na nechty (ponúka cez 300 odtieňov), starostlivosť o nechty, samoopaľovacie prostriedky a kozmetické pomôcky. Pozrite sa, čo všetko okrem super pinzety si u nás môžete od tejto značky objednať.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest