Prípravky pre podporu vĺn

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Prípravky pre podporu vĺn

Chcete mať nádherné vlnité vlasy? Dobrý zámer, ale počítajte s tým, že kučery vzhľadom na svoju štruktúru trpia suchosťou, preto potrebujú špeciálnu starostlivosť. A práve s tou vám pomôže vlasová kozmetika na podporu vĺn. Zdôrazní krásu kučeravých vlasov, dopraje im potrebnú hydratáciu a postará sa o to, aby vám elegantný účes vydržal čo najdlhšie.

Ako na hydratované svieže vlny

Na e-shope ponúkame produkty podporujúce vlny už pri umývaní vlasov, ale aj stylingové spreje, peny, krémy alebo gély určené na vytvarovanie vĺn, ich pružnosť a na posilnenie prirodzených kučier. Nezabudnite aj po každom umytí vlasov použiť [hĺbkový kondicionér] (https://www.parfemy-elnino.cz/kondicionery/), s ktorým predídete nežiaducemu krepateniu. Vyberte si pohodlne na jednom mieste vlasovú starostlivosť, s ktorou budú vaše kučery dokonale upravené a plné objemu!

Doprajte si uznávanú kozmetiku

Našim zákazníkom sa osvedčil stylingový sprej na podporu vĺn Kallos Cosmetics Lab 35 Curl Mania Protective alebo vlasový krém Revlon Style Masters Fanaticurls, ktorý oddeľuje jednotlivé kučery, udržiava ich štruktúru a tvar. Divoké vlny výborne skrotí aj krém na kučeravé vlasy Kallos Cosmetics KJMN Curl Power alebo produkty značiek Revlon, Schwarzkopf, Tigi a Wella. Luxusný krém na vlny Wella SP Polished Waves má celý rad priaznivých účinkov a môže sa aplikovať na vlhké aj suché vlasy. Alebo siahnite po definujúcom géle L'Oréal Paris Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves a vytvorte na svojej hlave hebké, lesklé a prirodzene pohyblivé vlny v štýle hollywoodskej hviezdy...

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest