Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

Telové maslá

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Telové maslá

Rovnako ako je maslo skvelé na pečenie, prospieva v kozmetickom svete aj telu. Produkt nazývaný telové maslo alebo body butter je stále žiadanejšie, keďže okamžite vytvára hodvábne jemnú, nádherne vyživenú a voňavú pokožku. Optimálny čas na nanášanie telového masla je po osprchovaní, kedy je pokožka vplyvom tepla dobre pripravená na prijatie dôležitých živín. Na trhu je nekonečné množstvo telových masiel, ktoré ohromujú nie len svojimi účinkami, ale aj fantastickou vôňou. Doprajte si luxus tejto kozmetiky aj vy!

Čím sa telové maslo líši od inej telovej starostlivosti?

Rozdiel medzi telovým mliekom alebo krémom a telovým maslom je v konzistencii. Telové maslo je hutnejšie, s menším obsahom vody, zvyčajne silnejšie než iné prípravky. Nájdete v ňom prírodné ingrediencie - kakaové či bambucké maslo, kokosový olej a ďalšie. Jeho pravidelné používanie sľubuje mimoriadne vláčnu pokožku celého tela, príťažlivú na pohľad a jemnú na dotyk, priamo lákajúcu k rozmaznávaniu.

TOP produkt: telové maslo s arganovým olejom

Naše zákazníčky opakovane objednávajú telové maslo Xpel Argan Oil, ktoré pokožku hĺbkovo hydratuje, vyživuje a zabraňuje jej vysušovaniu. Pri kontakte s telesným teplom sa rozpustí a ihneď vstrebá do pokožky. ,,Odporúčam, je to cenovo veľmi dostupná starostlivosť o telo," uvádza recenzia pani Evy. ,,Využívam hlavne na chodidlá. Príjemná vôňa, pokožka neostáva mastná," pridáva sa pani Jitka. Pre náročné zákazníčky, obzvlášť so suchou a citlivou pokožkou, je v ponuke e-shopu prepychové švajčiarske telové maslo s kaviárom Juvena MasterCaviar Body Butter.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest