Nastavenie filtrov

Masážne valčeky a kamene

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Masážne valčeky a kamene

Pripravte sa na vzrušujúci výlet do sveta masážnych valčekov a kameňov! Tieto úžasné nástroje podporujú cirkuláciu krvi, rozpúšťajú napätie a podporujú k žiarivý vzhľad tváre . Okrem účinnej starostlivosti o pleť vám poskytnú aj cenný čas venovaný sebe a veľa zábavy.

Sú to takí rozverní domáci maséri

Masážne valčeky a kamene sú ako mini domáci maséri, ktorí vás okamžite pobavia. Jemný pohyb valčekov a hladký povrch rôznofarebných kameňov vytvárajú príjemný a upokojujúci pocit. Vaša pleť si vychutná osvieženie, uvoľnenie a vy sa budete cítiť ako na obláčiku. Prírodný kameň so svojou jedinečnou štruktúrou a energiou zároveň ponúka prepojenie s prírodou. A tak aj v pohodlí svojho domova, bez akýchkoľvek útrap, môžete prežiť malý únik do divočiny a potom hĺbkovú relaxáciu. Výhodou moderných masážnych valčekov a kameňov je aj podpora kreativity. Každý z nich prináša unikátne pocity a výsledky. Je možné experimentovať s rôznymi technikami a pohybmi, skúšať masáže s rozmanitou kozmetikou… Iste vás napadne rad variantov.

Správne použitie masážnych valčekov a kameňov

Najskôr naneste na vyčistenú pleť svoje obľúbené sérum, olej, masku či inú hydratačnú kozmetiku. Potom masírujte vybraným masážnym valčekom alebo kamienkom očné okolie, tváre, čelo, kontúry tváre, ale aj krk a dekolt. Tvár masírujte od nosa smerom von, krk zdola nahor, k brade. Vždy chráňte oči. A potom už si len užívajte liftingový, tvarovací, rozjasňujúci aj chladivý efekt týchto úžasných pomôcok. Tešte sa z postupného zmierňovania liniek, opuchov a zaťahovania pórov - jednoducho z celkového zlepšenia vzhľadu pleti.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest