Sviatky, významné dni a nákupné akcie

365 príležitostí pre nákup vône

Nová vôňa dokáže každého rozveseliť ktorýkoľvek deň v roku, niektoré dni sa ale ponúkajú viac než ostatné. Ktoré príležitosti sú ideálne pre obdarovanie vašich blízkych? A kedy môžete bez výčitiek urobiť radosť sami sebe?

Vianočné darčeky

Darček k narodeninám

Darček k meninám

Darčeky na deň matiek

Darčeky na deň detí

Valentínske darčeky

Darčeky na deň otcov

Darčeky k MDŽ

Black Friday parfumy

Máme tu samozrejme Vianoce. A v tesnom závese narodeniny, meniny, výročia... Svoj vlastný sviatok oslavujú zamilovaní, ženy, muži, matky, otcovia i deti. Ale v kalendári nájdete okrem iného aj medzinárodný deň súrodencov, mládeže, seniorov, ľavákov, darcov krvi či lekárov, hasičov, učiteľov, kuchárov a ďalších profesií.

Aby toho nebolo málo, existujú aj takzvané sviatky nákupné. Za všetky spomeňme Black Friday, jedinečnú predajnú akciu na konci novembra, kedy si môžete kúpiť (nielen) parfumy za ceny, ktoré vám vyrazia dych.

… povieme vám to takto. Zlá príležitosť neexistuje.  Každý deň môže byť o niečo radostnejší. A voňavější :-)

Neviete si poradiť s výberom vône? Presne pre tieto situácie sme pre vás pripravili úžasných sprievodcov Ako si vybrať parfum a Ako vybrať parfum ako darček. Ďalšie zaujímavé čítanie o parfumoch na vás čaká v Encyklopédii vôní. Nechajte sa inšpirovať!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest