Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Bomby do kúpeľa

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Bomby do kúpeľa

Užite si šumenie, farby, vône a starostlivosť špeciálnych kozmetických produktov - bomby do kúpeľa! Pripravíte s nimi nevšedné, zábavné a nezabudnuteľné kúpanie pre deti do 3 rokov, ale aj skvelý relax pre dospelých. Použitie je jednoduché: šumivú bombu proste vhoďte do vane s horúcou vodou a nechajte rozpustiť.

Je bomba ,,zdravá" kúpeľná kozmetika?

Bomby do kúpeľa okrem zvýšenia atraktivity kúpeľa a príjemnej vône zjemňujú a zvlhčujú pokožku bez toho, aby na nej zanechávali mastný film. Môžete ich teda pre svoju rodinu použiť s plnou dôverou. Vyhnite sa iba kontaktu s očami a s príliš citlivou alebo poškodenou pokožkou.

Nechajte svoje starosti jednoducho vyšumieť

Aké bomby do kúpeľa sú in? V popredí záujmu sú bomby do kúpeľa pre veselú kúpeľ detí, napríklad od značky Gabriella Salvete, obohatené o vôňu čerešní či čučoriedok. Veľmi žiadaná je aj svetlo zelená bomba do kúpeľa s nežnou vôňou upokojujúcich byliniek. Ďalšia relaxačná šumivá kúpeľ môže voňať mangom a pomarančom alebo ružou. Značka I Heart Revolution prináša gurmánske bumby do kúpeľa s vôňou čokolády, žuvačky, kokosu, donutov... aj obľúbené darčekové sady s touto kozmetikou.

Takže ,,odpáľte" tú správnu bombu do kúpeľa - a hravé domáce wellness môže začať!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest