Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu

Proti celulitíde a striám

Filtrovať
Zľava 61 %  61 %
Zľava 41 %  41 %
Zľava 24 %  24 %
Zľava 20 %  20 %
Zľava 9 %  9 %
Zľava 5 %  5 %
Zľava 16 %  16 %
Zľava 37 %  37 %
Zľava 15 %  15 %
Zľava 19 %  19 %
Zľava 7 %  7 %
Zľava 27 %  27 %

O sortimente Proti celulitíde a striám

Celulitída a strie dnes patria k najväčším kozmetickým strašiakom. Ako je to u vás? Tiež sa nerada vyzliekate do plaviek, pretože vaša pokožka v problémových partiách nevyzerá úplne podľa vašich predstáv? Začnite používať niektorý z prípravkov proti celulitíde a striám a viditeľné výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Ako sa zbaviť celulitídy

Takzvaná pomarančová koža čiže celulitída sa najčastejšie tvorí na stehnách a zadku. Sprevádza ju nerovnomerne rozložený tuk a nevzhľadné hrbolčeky, ktoré miliónom žien dokážu zraziť sebavedomie na bod mrazu. Anticelulitické prípravky zlepšujú prekrvenie pokožky, a tým napomáhajú odbúravaniu tukov a vyhladenie pokožky . Spevňujú a zoštíhľujú pokožku a navracajú jej hladkosť a pružnosť. Stavte na telové prípravky od Nuxe, Nivea, Collistar či Clarins !

Boj proti striám

Aj keď je naša koža veľmi pružná, na niektoré rýchle zmeny nedokáže zareagovať a výsledkom sú drobné jazvičky, prasklinky, označované ako strie. Ich vznik býva spájaný s tehotenstvom, môžu sa ale vytvoriť tiež pri náhlom zvýšení hmotnosti. Potom je načase siahnuť po lieku proti striám, ktorý dokáže zlepšiť elasticitu kožných vlákien a pravidelným používaním vzhľad strií viditeľne redukuje. Jednoznačným favoritom je olej Bi-Oil , ďalšie obľúbené prípravky ponúka aj Biotherm a Clarins .

Doprava:
Platba:
Certifikácia: