Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Samoopaľovacie prípravky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Samoopaľovacie prípravky

Samoopaľovacie prípravky vám celoročne zaistia prirodzené a rovnomerné opálenie bez slnka alebo solária. Na rozdiel od problematických slnečných lúčov táto metóda nedráždi pokožku. Moderné samoopaľovacie prípravky sa postarajú o jemne opálený vzhľad celého tela už po prvom použití. Naviac vašu pokožku nádherne vyhladia a rozjasnia. Niektoré samoopaľovacie prípravky sú určené špeciálne na tvár.

Ktoré samoopaľovacie prípravky si obľúbite?

Najlepšie hodnotené samoopaľovacie prípravky dodávajú na trh značky Dermacol, Sally Hansen, Clarins, Lancaster alebo Guerlain. Samoopaľovací prípravok sa zvyčajne nanáša na vyčistenú pokožku masážou, po čom nasleduje dôkladne umytie rúk. Existujú však aj samoopaľovacie telové mlieka do sprchy, ktoré sa aplikujú na vlhkú kožu a opláchnu. Aj po tomto jednoduchom použití modernej samoopaľovacej kozmetiky bude vaša pokožka svieža, jemná a krásne opálená.

Získajte dokonale opálenú pokožku

Slnečné žiarenie má pozitívne účinky na zdravie, avšak iba pri pravidelnom, nie veľmi intenzívnom pobyte na slnku, a ak je akurát ideálna kombinácia UVA a UVB žiarenia. To záleží na niekoľkých faktoroch - období, zemepisnej šírke alebo znečistení ovzdušia. Na optimálne opálenie od slnka sa preto nedá spoľahnúť a už vôbec nie na začiatku letnej sezóny. Najrýchlejšie a najzdravšie bronzové opálenie ako pri mori vám zabezpečia samoopaľovacie prípravky.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest