Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť podľa veku
Prírodný
Cruelty free

Očné gély

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Očné gély

Pravidelná starostlivosť o očné okolie je ideálnou cestou, ako predchádzať prejavom starnutia v oblasti očí. Sviežo vyzerajúce okolie očí má zásadný vplyv na vzhľad celej tváre, ktorú omladzuje, rozjasňuje a redukuje vrásky. Koža v oblasti očí je veľmi namáhaná, tenká a až päťkrát viac pórovitá než pokožka zvyšku tela. Obyčajný pleťový krém na potreby citlivej, jemnej pokožky v oblasti očí nestačí, očné gély majú špeciálne zloženie, ktoré nedráždi oči a bojuje so špecifickými problémami v tejto oblasti.

Kedy začať so starostlivosťou o očné okolie?

Podľa názoru profesionálov je dobré s touto starostlivosťou o jednu z najcitlivejších oblastí tváre začať už úderom dvadsiateho roku.

Aký gél na oči si vyberiete?

Výber očného gélu závisí na konkrétnom probléme a odvíja sa tiež od citlivosti pleti. Na trhu je k dostaniu široká škála gélov na očné okolie, napríklad gély pre citlivé oči, očné gély proti tmavým kruhom pod očami, hydratačný očný gély, protivráskové očné gély či gély pre citlivú pleť. Doprajte si mladistvý vzhľad vďaka rozžiarenej a zdravej oblasti očí s očnými gélmi.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest