Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free
Na profesionálne použitie

Bezoplachová starostlivosť

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Bezoplachová starostlivosť

Vlasy sú síce korunkou krásy, tá však deň čo deň padá za obeť prachu, dažďu, mrazu, slnečnému žiareniu alebo vysokým teplotám pri úprave účesu. Starostlivosti o vlasy preto nikdy nie je dosť. Pomocou bezoplachovej starostlivosti na vlasy spoľahlivo ochránite svoje vlasy pred nepriaznivým počasím aj častým fénovaním a žehlením. Niektoré výrobky zároveň poskytujú vlasom aj hĺbkovú výživu vrátane aktivácie vlasových korienkov. Vyberte si túto vyspelú kozmetiku pohodlne na e-shope ešte dnes!

Obnoví krásu a zdravie vlasov

Sortiment bezoplachovej starostlivosti o vlasy obsahuje kondicionéry, spreje, vyživujúce séra aj efektívne oleje na vlasy. Jednotlivé prípravky sa zameriavajú aj na riešenie určitých problémov - napríklad intenzívne hydratujú, regenerujú poškodené vlasy, podporujú objem a podobne.

Bezoplachová starostlivosť Collistar

Skvelou bariérou proti negatívnym vplyvom na vaše vlasy vytvorí bezoplachová starostlivosť Collistar Pure Actives Reconstructing Replumping Spray. Ochranný sprej s keratínom a kyselinou hyalurónovou chráni vlasy pred chemickým aj mechanickým poškodením, poskytuje im 100% kondíciu a vzhľad. Nanáša sa na umyté, uterákom vysušené vlasy a necháva sa pôsobiť až do ďalšieho umytia. Preslávená talianska značka Collistar je vždy zárukou modernej a účinnej kozmetiky.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest