Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Vložky do podprsenky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vložky do podprsenky

Počas dojčenia sa medzi matkou a dieťaťom vytvára silné puto, ktoré vydrží celý život. Matka cíti lásku a obdiv k malému tvorčekovi, ktorý sa snaží nájsť cestu k svojmu prvému jedlu. Celý proces dojčenia by však mal byť pre mamičku príjemný aj z hľadiska hygieny. Preto vznikli absorpčné vložky pre dojčiace matky. Pomôžu vám udržať pocit sucha a sviežosti po celý deň, zvlášť pri fyzickej aktivite alebo v letnej horúčave.

Praktická a dôležitá pomôcka pre dojčiace mamičky

Nenápadné vložky zabránia pretečeniu mlieka cez podprsenku. Sú nevyhnutné hlavne v prvých týždňoch a mesiacoch dojčenia, kým sa tvorba a využitie materského mlieka ustáli. Súčasné vložky do podprsenky sú mäkké a jemné, s gélovou výplňou a lepiacimi pásikmi, ktoré ich udržia na správnom mieste. Každý pár má samostatné balenie a výborne sa prispôsobí tvarom pŕs. Ak máte citlivú pokožku, sú pre vás obzvlášť dôležité vložky zhotovené z hypoalergénnych materiálov, zaradené do kategórie zdravotníckych pomôcok. Pamätajte, že po každom dojčení musíte vložky vymeniť. Pokiaľ tak neurobíte, môže to viesť k nepríjemnému zápachu alebo dokonca k infekcii. Preto je dôležité mať vždy po ruke dostatok náhradných vložiek.

Sú lepšie jednorazové, alebo pracie vložky do podprsenky?

Prsné či materské vložky prichádzajú na trh v jednorazovom aj pracom prevedení. Výber typu vložiek do podprsenky závisí od vašich individuálnych potrieb a preferencií. Jednorázové vložky sú hygienickejšie, ľahko použiteľné, vhodné na cestovanie a dočasnú potrebu, zatiaľ čo pracie vložky sú ekonomické a udržateľné v dlhodobom horizonte. Pri rozhodovaní zvážte, či máte čas na pranie a sušenie pracích vložiek po každom použití aj na starostlivú kontrolu ich úplnej suchosti pred vložením do podprsenky. Nech zvolíte ktorékoľvek pomôcky, vychutnávajte si každé dojčenie, ktoré je úžasným emocionálnym zážitkom pre matku aj dieťa!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest