Nastavenie filtrov

Krémy na pery

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Krémy na pery

Pery sú nápadnou časťou tváre a vždy priťahujú pozornosť. Ako podporiť ich krásu a zvlhčenie? Doprajte si na tenkú a citlivú pokožku pier špeciálnu starostlivosť - novodobý krém na pery. Funguje podobne ako balzam na pery v tyčinke, ale má krémovú konzistenciu, ktorá mnohým ženám vyhovuje viac. Vaše pery dôkladne premastí, vyživí a zregeneruje. Predíďte s ním tvorbe prasklín či dokonca oparov a postupne aj zjemníte vrásky v okolí pier.

Zvyčajná forma krému na pery

Krému na pery stačí použiť minimum, preto sa zvyčajne vyrába v balení 15 ml s pohodlným aplikátorom. Vďaka tomu ho nanesiete presne tam, kde potrebujete. Ľahko ho môžete mať v kabelke a v lete s ním ošetrovať pery vysušené slnkom, v zime zasa mrazom. Chce to trošku experimentovania, ale ak si dobre vyberiete, tak krému poďakujete, keďže s ním budú vaše pery v kondícii po celý rok!

Online obľúbené krémy na pery

V našom internetovom obchode ide na odbyt starostlivosť proti vráskam v okolí pier Orlane Extreme Line-Reducing Lip Care. Prípravok zanecháva pery mäkké a plné, viditeľne redukuje vzhľad vrások. Aplikuje sa podľa potreby na oblasť okolo pier. ,,Výborný," potvrdzuje stručne jeho účinky jedna zákazníčka a udeľuje mu plných 5 hviezdičiek. Rovnako žiadaný krém na pery Elizabeth Arden Advanced Lip Fix Cream okrem starostlivosti o pery aj predlžuje trvanlivosť rúžu. Môžete ho použiť aj ako nočnú kúru na vysušené pery. A o kréme Guerlain Abeille Royale Honey Smile Lift hovorí pani Mária: ,,Dokáže výrazne vylepšiť vrásky nad hornou perou." Necháte sa niektorým z nich inšpirovať? Uvítame aj vaše recenzie.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest