Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Na profesionálne použitie

Olej na vlasy

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Olej na vlasy

Bezkonkurenčnú obľubu si získali najmä v posledných rokoch a dnes už si bez nich milióny žien z celého sveta nedokážu vlasovú starostlivosť predstaviť. Reč je o výživných vlasových olejoch. Väčšina týchto ošetrujúcich prípravkov dokáže vaše vlasy dokonale vyživiť a hydratovať, vyhladzuje ich povrch a prepožičiava exkluzívny lesk. Intenzívna starostlivosť dokáže zázraky so všetkými typmi vlasov!

Olej pre každé vlasy

Nenechajte sa mýliť, oleje už dávno nie sú doménou iba suchých a poškodených vlasov. Vhodný prípravok možno nájsť pre každý typ vlasov, dokonca aj vlasy so sklonom k rýchlejšiemu masteniu z výživných olejov môžu vyťažiť to najlepšie. Stačí si vybrať vlasový olej na vhodný typ vlasov a nanášať ho iba do dĺžok a ku končekom.

Top vlasové oleje

Snáď najobľúbenejším olejom na vlasy je skrášľujúci elixír Orofluido. Nenahraditeľný pomocník s očarujúcou vôňou vás nadchne svojimi rýchlymi výsledkami aj príjemnou konzistenciou. Bohato stačí pár kvapiek tohto vlasového oleja a vaše hriva bude perfektná. Za vyskúšanie stoja tiež obľúbený zástupcovia známych značiek L'Oréal Professionnel, Wella a Farouk Systems. Čím skôr začnete vlasový olej používať, tým skôr sa môžete tešiť z krásnych vlasov

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest