Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Náplaste

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Náplaste

Náplasti sú všestrannými pomocníkmi v starostlivosti o drobné zranenia a odreniny, ktoré odjakživa patria k detstvu plnému dobrodružstva. Keď vaše dieťa preskúmava svet a objavuje nové miesta, občas sa nevyhne malým nehodám. A práve tu vstupujú na scénu náplasti z nášho sortimentu, ktoré boli špeciálne navrhnuté s ohľadom na vášho malého dobrodruha.

Spestrite si nepopulárne, ale nutné ošetrovanie

S roztomilými motívmi rozprávok či zvieratiek sa premení obvyklé ošetrovanie na zábavnú skúsenosť! Ale nejde len o vzhľad – moderné náplasti ponúkajú aj komfort, hypoalergénny materiál a vzdušnosť, čo zaisťuje, že starostlivosť o detskú pokožku bude čo najšetrnejšia. Navyše blokujú 99% nečistôt a baktérií, takže sa zvýši rýchlosť hojenia a ochrana detskej pokožky. Niektoré typy náplastí neobsahujú latex, častého pôvodcu alergických reakcií, iné sú zase vodoodolné a svojim dizajnom vhodné aj pre dospelých. Náplasti pre všetky generácie, ktoré vydržia náročné podmienky, nájdete napríklad u značky Hansaplast.

Použitie inovatívnych náplastí je rýchle a jednoduché

Stačí očistiť ranu od nečistôt a baktérií, potom ju zakryť náplasťou. Následne je potrebné náplasť pravidelne meniť, aby bola rana vždy čistá a chránená. S našimi náplasťami budete mať pokojnú myseľ, keď vaše dieťa pokračuje vo svojich aktivitách, pretože viete, že má optimálnu starostlivosť pre svoje drobné zranenia. A chráňte sa vďaka zásobe vhodných náplastí aj vy, či už ste vonku na výlete, na záhrade alebo pracujete v domácnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest