Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

Oleje na pery

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Oleje na pery

Rozmaznávajte svoje pery špeciálnym olejčekom, ktorý sa o ne všestranne stará a môže nahradiť aj lesk alebo rúž. Častou výhodou olejov na pery je prírodné zloženie a ingrediencie doslova hýčkajúce jemnú pokožku tejto výraznej časti tváre. Či už si vyberiete bezfarebný alebo tónovaný olej na pery, vždy si tým pomôžete a zvýšite svoju atraktivitu v okolí.

Čo dokážu oleje na pery?

Oleje pery hydratujú, vyživujú, zvláčňujú, ochraňujú a aj prefarbujú, prípadne zdobia trblietkami. Ihneď poskytujú efekt lesku a zväčšeného objemu, pričom na perách nepôsobia mastno. Z dlhodobého hľadiska obmedzujú výskyt liniek a vrások na citlivej pokožke pier a ich okolí. Môžu byť presýtené jemnou vôňou.

Pravidelná aplikácia je dôležitá pre viditeľné výsledky

Olej na pery nanášajte samostatne alebo cez rúž, kedykoľvek po ňom zatúžite. Prípravok je väčšinou podobný tekutému lesku na pery a má vstavaný štetec či podobný aplikátor. Popularitu získali napríklad oleje na pery značiek Gabriella Salvete alebo Clarins. Vďaka malým rozmerom môžete olej na pery nosiť aj v najmenšej kabelke či kapsičke.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest