Manikúra

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Manikúra

Nielen tvár, ale aj ruky a nechty vypovedajú veľa o osobnosti, preto je potrebné sa im trvalo venovať. Dokonale upravené nechty môžete mať aj v rámci domácej starostlivosti, stačí staviť na osvedčené nástroje a kozmetiku z nášho sortimentu. Vedieme kompletné sady na manikúru aj jednotlivé pomôcky: nožničky, kliešte, pilníky, leštiace bloky a ďalšie.

Ako postupovať, alebo perfektná manikúra od A po Z

Najskôr pomocou odlakovača a vatových tampónikov odstráňte z nechtov starý lak. Po umytí a vysušení ich skráťte nožničkami, prípadne klieštikmi a dotvarujte pilníkom, s ktorým pracujte iba v jednom smere. Namiesto kovového a papierového pilníka siahnite radšej po trvanlivom sklenenom pilníku, ktorý zabraňuje následnému štiepeniu nechtov. Drievkom alebo špachtličkou zatlačte nechtovú kožtičku. Na hrubšiu kožu môžete použiť odstraňovač, prípadne špeciálne nožničky.

A prichádza zábavná časť, a tedanalakování nehtů. Efekt svojej manikúry posilníte, keď s farebným lakom použijete aj podkladový a vrchný lak. Hitom sú gélové laky na nechty, nanášané pohodlne doma bez UV/LED lampy. Ak neholdujete lakovaniu, zavŕšte manikúru dôkladným vyleštením nechtov pomocou pestrofarebného leštiaceho bloku.

Najobľúbenejšie produkty na domácu manikúru

Veľmi žiadaná je manikúra taliansko-českej značky Gabriella Salvete, ktorej sa hovorí aj multifunkčná nechtová pohotovosť. Elegantná súprava vhodná do kabelky obsahuje pilník na nechty, nožničky, pinzetu, kliešte na nechty aj špachtličku na zatlačenie nechtovej kožtičky. Pri značke Gabriella Salvete sa tešia obľube rovnako aj samostatné nožničky na nechty, sklenený pilník, penový oddeľovač prstov alebo leštiaci blok. V sekcii Manikúra si môžete vybrať aj darčekové sady zamerané na komplexnú starostlivosť o ruky a nechty.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest