Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Dominantná zložka
Plniteľný

Sprchovacie gély

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Sprchovacie gély

Sprchovací gél je kozmetický prípravok pre každodennú osobnú hygienu. V sprche jemne vyčistí pokožku celého tela a zároveň ju zanechá sviežu, hydratovanú, príjemne prevoňanú. Existujú špeciálne sprchovacie gély pre ženy, pre mužov, pre deti aj pre rôzne typy pokožky (normálna, suchá, mastná, problematická s výskytom akné, citlivá ...). Praktické sú sprchovacie gély 2v1, skombinované so šampónom, vhodné napríklad pre športovcov.

Vyberte si svoj ideálny "sprcháč"

Výrobcovia neustále uvádzajú na trh novinky, a tak môžete vyskúšať sprchovací gél posilňujúci, osviežujúci, povzbudzujúci, antistresový, revitalizačný, aromaterapeutický, relaxačný, čokoládový, vyživujúci ... V našom sortimente nájdete tiež penové či krémové sprchovacie gély, ktoré sú určené pre veľmi suchú až atopickú kožu bábätiek, detí a dospelých. Vyrábajú sa bez mydla, bez parfumov a bez parabénov. Iné sprchové gély s prírodnými prísadami uplatníte pri peelingu či holení v sprche.

Sprchovací gél s vašou obľúbenou vôňou

Sprchovacie gély často patria aj k obľúbeným parfumom. Obsahujú rovnaké vonné esencie, vďaka ktorým predĺžite intenzitu a trvanlivosť svoje obľúbenej vône. Medzi vyhlásené značky luxusných sprchovacích gélov a ďalšej kozmetiky patrí La Roche-Posay, Bourjois Paris, Lacoste, Salvador Dali, David Beckham, Grace Cole, Vespa či Calvin Klein.

Doprajte si večernú horúcu sprchu s luxusným sprchovacím gélom, ktorý poteší vaše zmysly a podporí tvorivosť. Alebo studenú rannú sprchu pre skvelé naštartovanie dňa. Vyskúšajte nové sprchové gély.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest