Zubné pasty

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Zubné pasty

Snívate o dokonalom úsmevu a žiarivo bielych zuboch? Vaše želanie dokáže splniť vhodne vybraná zubná pasta. Každodenný pomocník pre čistenie zubov zbaví váš chrup všetkých nečistôt, pomôže vyčistiť medzizubné priestory a zanechá dych príjemne svieži. Kvalitná zubná pasta a čistenie zubov aspoň dvakrát denne sú najlepšou cestou k vysnívanému krásnemu úsmevu.

Zubná pasta pre každého

V rozmanitej ponuke zubných pást si dokáže vybrať každý. Prinášame vám zástup bieliacich zubných pást, medzi ktorými jednoznačne vyniká čierna zubná pasta s výťažkami z uhlia. Existujú pasty proti skvrnkám od fajčenia, vína a tabaku, zubné pasty pre posilnenie skloviny alebo pre perfektne svieži dych. Niektoré bojujú proti zubnému kameňu či plaku, iné pasty sa úžasne starajú o citlivé zuby. Deťom prinášame lahodné zubné pasty s ovocnými príchuťami.

Efektívne spojenie vedy a prírody

K najobľúbenejším značkám pre ústnu hygienu patrí bezpochyby inovatívna Ecodenta. Zubné pasty Ecodenta efektívne využívajú prírodné výťažky a účinky každej pasty sú vedecky overené. Ďalším osvedčeným výrobcom je potom Swissdent, ktorého názov svoj švajčiarsky pôvod nezaprie. Vyskúšajte značkovú zubnú pastu a sledujte, ako sa stav vašej ústnej dutiny mení k lepšiemu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest