Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Zubné pasty

Filtrovať
Zľava 45 %  45 %
Zľava 4 %  4 %
Zľava 15 %  15 %
Zľava 11 %  11 %
Zľava 4 %  4 %
Zľava 25 %  25 %
Zľava 13 %  13 %
Zľava 7 %  7 %
Zľava 13 %  13 %
Zľava 25 %  25 %

Obsahuje 2 produkty

zubná pasta Pineapple Mornings 100 ml +

Skladom > 10 ks 8,96 € 6,75 (-25%)
Zľava 7 %  7 %
Zľava 18 %  18 %
Zľava 28 %  28 % Outlet Outlet
Doprava zadarmo

Obsahuje 2 produkty

zubná pasta Whitening 75 ml +

Skladom > 10 ks 52,12
Zľava 5 %  5 %

2 variantov skladom od 2,98

O sortimente Zubné pasty

Snívate o dokonalom úsmevu a žiarivo bielych zuboch? Vaše želanie dokáže splniť vhodne vybraná zubná pasta . Každodenný pomocník pre čistenie zubov zbaví váš chrup všetkých nečistôt, pomôže vyčistiť medzizubné priestory a zanechá dych príjemne svieži. Kvalitná zubná pasta a čistenie zubov aspoň dvakrát denne sú najlepšou cestou k vysnívanému krásnemu úsmevu .

Zubná pasta pre každého

V rozmanitej ponuke zubných pást si dokáže vybrať každý. Prinášame vám zástup bieliacich zubných pást , medzi ktorými jednoznačne vyniká čierna zubná pasta s výťažkami z uhlia. Existujú pasty proti skvrnkám od fajčenia, vína a tabaku, zubné pasty pre posilnenie skloviny alebo pre perfektne svieži dych. Niektoré bojujú proti zubnému kameňu či plaku, iné pasty sa úžasne starajú o citlivé zuby. Deťom prinášame lahodné zubné pasty s ovocnými príchuťami .

Efektívne spojenie vedy a prírody

K najobľúbenejším značkám pre ústnu hygienu patrí bezpochyby inovatívna Ecodenta. Zubné pasty Ecodenta efektívne využívajú prírodné výťažky a účinky každej pasty sú vedecky overené. Ďalším osvedčeným výrobcom je potom Swissdent, ktorého názov svoj švajčiarsky pôvod nezaprie. Vyskúšajte značkovú zubnú pastu a sledujte, ako sa stav vašej ústnej dutiny mení k lepšiemu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: