Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Zubné pasty

Filtrovať
Zľava 47 %  47 %
Zľava 12 %  12 %
Zľava 18 %  18 %
Zľava 6 %  6 %

Obsahuje 2 produkty

biela denná zubná pasta 65 ml +

Skladom > 10 ks 11,99
Zľava 22 %  22 %
Zľava 23 %  23 %
Zľava 20 %  20 %

1x
Skladom > 10 ks 3,19 € 2,54 (-20%)
Zľava 10 %  10 %
Zľava 12 %  12 %
Zľava 7 %  7 %
Zľava 12 %  12 %
Zľava 31 %  31 %

O sortimente Zubné pasty

Snívate o dokonalom úsmevu a žiarivo bielych zuboch? Vaše želanie dokáže splniť vhodne vybraná zubná pasta . Každodenný pomocník pre čistenie zubov zbaví váš chrup všetkých nečistôt, pomôže vyčistiť medzizubné priestory a zanechá dych príjemne svieži. Kvalitná zubná pasta a čistenie zubov aspoň dvakrát denne sú najlepšou cestou k vysnívanému krásnemu úsmevu .

Zubná pasta pre každého

V rozmanitej ponuke zubných pást si dokáže vybrať každý. Prinášame vám zástup bieliacich zubných pást , medzi ktorými jednoznačne vyniká čierna zubná pasta s výťažkami z uhlia. Existujú pasty proti skvrnkám od fajčenia, vína a tabaku, zubné pasty pre posilnenie skloviny alebo pre perfektne svieži dych. Niektoré bojujú proti zubnému kameňu či plaku, iné pasty sa úžasne starajú o citlivé zuby. Deťom prinášame lahodné zubné pasty s ovocnými príchuťami .

Efektívne spojenie vedy a prírody

K najobľúbenejším značkám pre ústnu hygienu patrí bezpochyby inovatívna Ecodenta. Zubné pasty Ecodenta efektívne využívajú prírodné výťažky a účinky každej pasty sú vedecky overené. Ďalším osvedčeným výrobcom je potom Swissdent, ktorého názov svoj švajčiarsky pôvod nezaprie. Vyskúšajte značkovú zubnú pastu a sledujte, ako sa stav vašej ústnej dutiny mení k lepšiemu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: