Hrebene na vlasy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Hrebene na vlasy

Krásu, lesk a stálu dobrú kvalitu vlasov podmieňuje, okrem vlasovej kozmetiky, dobre zaobstaraný hrebeň. Najčastejšie používané sú ľahké plastové hrebene. Ak za nimi stoja renomované značky, budú vám perfektne slúžiť dlhé roky. V tomto prípade sa vyššia cena určite oplatí.

Aké typy hrebeňov existujú?

Na vlnité a kučeravé vlasy vyberajte hrebene so širšími medzerami a väčšími zubami. Na rovné vlasy zasa hrebene s užšími medzerami, ktoré ich pekne uhladia. Pri fúkaní vlasov uplatníte guľatý hrebeň, pri bežnom rozčesávaní plochý hrebeň a tradičný hrebeň so stredne širokými medzerami. Na tupírovanie alebo strihanie vlasov sa hodí tupírovací hrebeň a jednoduché oddelenie vlasových prameňov zaistí hrebeň s hrotom. O bezbolestné rozčesávanie sa postará súčasný hit - hrebeň Tangle Teezer a k dispozícii je aj elektrický hrebeň kombinujúci fén, hrebeň a kulmu/žehličku. Podľa materiálu sa hrebene najčastejšie delia na plastové, drevené, karbónové, s diviačími štetinami a ionizačné.

Tipy na hrebene značky Tigi

Vyskúšajte napríklad hrebeň na rozčesávanie Tigi Pro Hand Comb, ktorý perfektne rozčeše vlnité, dlhé aj krátke vlasy. Zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov. Žiadaný je aj profesionálny hrebeň na strihanie Tigi Pro Cutting Comb. Je veľmi ľahký, má antistatické účinky a zaobalené hroty, ktoré zabraňujú poškodeniu vlasov aj pokožky hlavy.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest