Náhradné hlavice

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Náhradné hlavice

Moderná doba prináša inovácie v starostlivosti o zuby v podobe elektrických kefiek, ktoré umožňujú dosiahnuť oveľa lepšie výsledky ako klasická manuálna zubná kefka. Vďaka pravidelnej výmene hlavíc elektrických zubných kefiek dosiahnete optimálnu ústnu hygienu a odstránite až 100% viac zubného povlaku ako manuálnou kefkou.

Kľúč ku každodennému žiarivému úsmevu

Vlákna náhradných hlavíc boli vyvinuté tak, aby optimálne pokrývali celý zub a prenikali aj do najhlbších medzizubných priestorov. Vďaka tomu sú schopné odstrániť zubný povlak aj tam, kam manuálna kefka nedosiahne. Tento efektívny spôsob čistenia predchádza vzniku zubného kameňa a zubných kazov, čo znamená menej návštev u zubára a lepšie zdravie vašich zubov. Elektrická zubná kefka s vymeniteľnými hlavicami sa hodí na každodenné čistenie, možno ju použiť aj na citlivé ďasná, pri zápaloch ďasien, paradontóze i periimplantitis.

Ako často vymieňať hlavice elektrických zubných kefiek?

Frekvencia výmeny náhradných hlavíc elektrických zubných kefiek závisí od mnohých faktorov, ale väčšinou sa pohybuje medzi dvoma až troma mesiacmi. Výmena náhradných hlavíc je dôležitá pre udržanie účinnosti elektrickej kefky a zaistenie správnej starostlivosti o vaše zuby a ďasná. Dodržiavanie odporúčania výrobcu a pravidelná kontrola stavu hlavice vám pomôžu udržať vašu ústnu hygienu na správnej úrovni. Vyskúšajte značky elektrických kefiek a náhradné hlavice značiek Oral-B alebo Curaprox, s ktorými dáte svojim zubom najlepšiu starostlivosť.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest