Vonný vosk

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vonný vosk

Ak chcete príjemne a príťažlivo prevoňať byt, chalupu alebo kanceláriu, máte na výber z niekoľkých variantov interiérových vôní. Jednu z nich predstavujú vonné vosky - esenciálne oleje v tuhej podobe, zhotovené z najlepších surovín a prírodných vonných výťažkov. Používajú sa v spojení s aromalampou a čajovou sviečkou.

Vonný vosk od A po Z: Funkcia, pálenie a údržba

Vybraný vosk alebo aj niekoľko úlomkov rôznych voskov, ktoré lichotia vašim zmyslom, jednoducho vložíte do hornej misky aromalampy. Do jej dolnej časti, dostatočne vzdialenej od vonného vosku, postavte čajovú sviečku a zapáľte ju. Zahriaty vosk začne uvoľňovať svoju arómu do priestoru - rovnako ako parfum v troch vrstvách, ktoré sa nazývajú hlava, srdce a základ. Takto bude fungovať celé hodiny, súvisle alebo na etapy po sfúknutí a opätovnom zapálení alebo po výmene čajovej sviečky. V malých priestoroch vosk vonia aj celé týždne.

Akonáhle už nebudete nič cítiť alebo chcete trochu vosku schovať na inokedy, jeho zvyšky z aromalampy odlúpnite. Buď opatrne pomocou nožíka, alebo aromalampu predtým umiestnite na niekoľko minút do mrazničky. Kúsky zabalených voskov môžete skladovať napríklad v kovovej krabičke bez toho, aby navzájom preberali svoju arómu.

Bestsellery: Vonné vosky Yankee Candle

Hitom používateľov z celého sveta sa stali vonné vosky od legendárnej americkej značky Yankee Candle, známej predovšetkým vonnými sviečkami rôznych veľkostí. Praktici odporúčajú jej vonné vosky v podobe koliesok s váhou 22 gramov rozdeliť na 4 a viac dielov a tie v aromalampe používať postupne. Vonia potom o dosť dlhšie ako je výrobcom uvádzaných 8 hodín.

Vonné vosky môžete kombinovať a vytvárať tak unikátne a pritom lacné parfumy do bytu. Medzi najobľúbenejšie patrí svieži vonný vosk do aromalampy Yankee Candle Fluffy Towels. V jeho hlave sa vyníma citrón, bergamot, jablko a kolínska; v srdci levanduľa, broskyňa, konvalinka, karafiát, kvet pomarančovníka, list fialky a geranium; v základe santal, kosatec a pižmo. Populárny je aj vonný vosk Icy Blue Spruce, All Is Bright či Dried Lavender & Oak.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest