Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Dominantná zložka

Spreje na nohy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Spreje na nohy

Určite si spomeniete na hlášky Heleny Růžičkovej alias Marie Škopkovej zo „Slunce, seno…“: „Táto! Ty sis zul boty! To je ale smrad, že by jeden pad…“ A možno aj vy riešite tento problém, aj keď nie tak dôrazne. Modernou ochranou proti nepríjemnému zápachu, vyvolanému nadmerným potením pri chôdzi a obzvlášť športe, je sprej na nohy. Túto praktickú kozmetiku oceníte predovšetkým počas horúceho leta, keď neúnavne bráni vzniku pachu aj tvorbe plesní a chodidlá navyše príjemne osviežuje.

Spreje na nohy a ďalší sortiment

Dnes by si mal Stanislav Tříska alias Vladimír Škoper veru z čoho vyberať. Okrem sprejov na nohy sú dostupné aj spreje do topánok, ktoré prevoňajú nohy aj obuv všetkých typov. Na trhu figurujú antiperspiranty a deodoranty na nohy, spreje proti plesniam, osviežujúce spreje, antibakteriálne spreje, deodoračné antimikrobiálne spreje, rýchlo schnúce spreje na účinné odstránenie zápachu z topánok a rôzne púdre či zásypy s regeneračným účinkom a účinkom bojujúcim s plesňami.

V e-shope vedie značka Adidas

„Našiel som ten najlepší a paradoxne i najlacnejší sprej do topánok,“ hovorí o spreji na nohy Adidas Foot Protect z našej ponuky pán Martin, ktorý predtým vyskúšal celý rad výrobkov. Ďalší užívatelia sa pripájajú: „Skutočne účinný sprej proti poteniu a zápachu nôh. Môžem odporúčať všetkým, nielen športovcom.“ „Absolútne najlepší foot spray na trhu!“ „Bratom“ produktu je Adidas Shoe Refresh, ochranný sprej na topánky. Začnite túto šikovnú dvojicu používať aj vy a smrad stúpajúci od nôh hoďte navždy za hlavu. (Stačí sa na ňom baviť vo filme, však?)

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest