Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Pôrodnícke vložky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Pôrodnícke vložky

Popôrodné obdobie je pre ženy veľmi náročné a plné zmien. Okrem množstva lásky a šťastia môžu novopečené mamičky čeliť aj ďalším výzvam, akými sú problémy s hygienou a krvácaním. Našťastie existujú špeciálne pôrodnícke vložky, ktoré pomôžu všetko zvládnuť za účelom celkovej pohody.

Oceníte predovšetkým vysokú savosť a ochranu pred infekciami

Pôrodnícke vložky sú vyrobené z materiálov, ktoré majú vysokú savosť, takže sú schopné rýchlo absorbovať veľké množstvo tekutín. To je veľmi dôležité počas popôrodného obdobia, typického väčšími stratami krvi a telesných tekutín. Sú tiež navrhnuté tak, aby chránili ženu pred infekciami. Majú antibakteriálne a antifungálne vlastnosti, vďaka ktorým pomáhajú vzdorovať infekciám, obávanému riziku popôrodného obdobia.

Určite uvítate aj pohodlie a jednoduché použitie pôrodníckych vložiek

Popôrodné vložky sa vyrábajú aj s ohľadom na pohodlie a ochranu citlivej ženskej pokožky. Vďaka ich mäkkosti, komfortu a vysokej absorpcii môže žena aj tesne po pôrode prežívať cenné chvíľky zoznamovania sa s dieťatkom bez rušivých momentov. Špeciálne popôrodné vložky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže si každá užívateľka vyberie tú, ktorá jej najviac vyhovuje. Navyše sú ľahko použiteľné a majú rôzne dizajny, aby sa prispôsobili rozmanitým potrebám žien. Stavte aj vy na pôrodnícke vložky, ktoré zaisťujú komfort, podporujú hygienu a napomáhajú rýchlejšiemu procesu popôrodného hojenia.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest