Ceruzky na pery

Filtrovať
Zľava 16 %  16 %
Zľava 5 %  5 %
Zľava 28 %  28 %

Vysúvacie
Skladom 1 až 3 ks 3,99 € 2,86 (-28%)
Zľava 15 %  15 %

3 variantov skladom od 3,16
Zľava 20 %  20 %
Zľava 4 %  4 %

Orezávacie
Skladom > 5 ks 8,99 € 8,59 (-4%)

O sortimente Ceruzky na pery

Ceruzka na pery je šikovný pomocník pre jednoduchú úpravu tvaru pier, nevyhnutný najmä pre dámy s užšími a nepravidelnými perami Špeciálna kozmetická ceruzka zvýrazní kontúru vašich pier a dodá im plnší vzhľad. Sexy nalíčené pery získate vďaka kontúrovacej ceruzke a rúžu rovnakého odtieňa. Precízne orámovanie vyžadujú najmä červené a ďalšie tmavé rúže.

Akú ceruzku na pery vybrať?

Pre bežné použitie či nácvik tohto líčenia sú ideálne svetlejšie ceruzky na pery, s ktorými taktiež dosiahnete optického zväčšenia pier. Neutrálne farby ceruziek na pery sa tiež dobre kombinujú s prirodzeným líčením a leskmi na pery. Udrží pekný tvar úst, aj keď sa vám rúž či lesk cez deň zmaže.

Kontúrovacie ceruzky na pery môžu byť vysúvacie alebo orezávacie. Podľa tohto základného kritéria je tiež možné v e-shope filtrovať. Orezávacie kontúrky sú odolnejšie, praktickejšie do kabelky. Ceruzky nielenže dokonale vykreslia pery, ale tiež sa jednoducho aplikujú. Jemné krémové kontúrovacej ceruzky na pery produkujú osvedčené značky Revlon, Lancome, Frais Monde, Guerlain, Yves Saint Laurent či Astor.

Ako používať kontúrovaciu ceruzku na pery?

Najskôr vykreslite okraj dolnej a potom hornej pery, až milimeter nad jeho líniou. V strede pier vytvorte prirodzené srdiečko, načo kontúrkou jemne vymaľujte celé pery a hotové dielo ľahko rozmažte.

Ponúkame vám široký výber parfumov a kozmetiky online. Doprajte si zvýraznené, hladké a hydratované pery, ktoré vám spolu s rúžom zaistia moderné ceruzky na pery.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: