Disney Mickey Mouse Toaletná voda pre deti 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 30552 Skladom > 10 ks 3,45
Predpokladané doručenie

Popis produktu

Disney založil svoje štúdio v roku 1923 a po stvorení slávneho myšiaka Mickeyho sa nezmazateľne zapísal do histórie animovaného filmu. Firma Disney je dnes veľké impérium, ktoré nakrúca filmy, vydáva komiksy, knižky, videohry, vyrába oblečenie s potlačou obľúbených postavičiek - a nezabudlo sa ani na parfumy. Parfumy Disney sú samozrejme určené deťom - sú sladké, ovocné a hravé - rovnako ako ich flakóny, ktoré sú veľmi pekné.

Hodnotenie 3.0

(hodnotené 2x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


je to dětská vůně takže jsem nic neočekávala, chtěla jsem ji jen aby se můj syn měl čím navonět a měl pocit dospěláka,jsou mu 2 roky a strašně se mu to líbí..vůně není silná je ovocná a velice příjemná

  • pěkná lahvička,ideálně pro dítě
Pavla

Je to silné a trvanlivé, smrdí jako WC vůně. Chudák dítě.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: