Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Disney Mickey Mouse Toaletné vody pre deti

          
Skladom   |  (ID: )
6,89

Popis produktu

Toaletná voda Disney Mickey Mouse je osviežujúca citrusová detská vôňa a zároveň hračka. Inšpirovaná je Mickey Mouse postavičkou, respektíve myšiakom Mickey, obľúbeným kresleným hrdinom z dielne The Walt Disney Company, spoločnosťou založenou v roku 1928. Prvýkrát vystúpil v krátkom filme Plane Crazy, rovnako ako jeho kolegyňa Minnie. V toaletnej vode Mickey Mouse získa vaše dieťa príjemnú vôňu šetrnú k jeho jemnej pokožke, ktorá ho zároveň poteší atraktívnym dizajnom.

Prečo deti milujú parfum Disney Mickey Mouse?

  • svieža ovocná vôňa - prvý voňavý doplnok,
  • lákavý suvenír na tému Mickey Mouse,
  • flakón s vyobrazením legendárneho myšiaka,
  • bezpečné, nedráždivé zloženie voňavej zmesi.

Frčí detská kozmetika Mickey Mouse a Minnie Mouse

Spoločnosť Disney sa preslávila predovšetkým vďaka natáčaniu populárnych filmov, rozprávok a vydávaniu skvelých komiksov, knižiek a videohier. Na základe celosvetového dopytu začala spoločnosť Disney prinášať na trh rovnako detské oblečenie, kostýmy a hračky s motívmi populárnych kreslených postavičiek. Postupne zahrnula do sortimentu rovnako detskú kozmetiku a parfumy, ktoré sa stávajú nezabudnuteľnými prvými vôňami malých dievčat aj chlapcov. Patrí k nim aj toaletná voda Disney Mickey Mouse. Doprajte ju svojmu dieťaťu ako super darček! K dispozícii je aj toaletná voda Disney Minnie Mouse, detské darčekové kazety aj ďalšie kozmetické produkty s týmito hrdinami. Na ich pravosť a nezávadnosť sa tu môžete 100% spoľahnúť.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 2x


je to dětská vůně takže jsem nic neočekávala, chtěla jsem ji jen aby se můj syn měl čím navonět a měl pocit dospěláka,jsou mu 2 roky a strašně se mu to líbí..vůně není silná je ovocná a velice příjemná

  • pěkná lahvička,ideálně pro dítě
Pavla

Je to silné a trvanlivé, smrdí jako WC vůně. Chudák dítě.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: