swiss smile Day & Night Whitening And Repair Darčeková kazeta bieliaca zubná pasta 75 ml + zubná pasta 75 ml + zubná kefka 2 ks + medzizubná páska

          
Skladom   |  (ID: 56628)
86,05
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Zaobstarajte si obľúbenú kompletnú sadu zubnej hygieny Swiss Smile Day & Night Whitening And Repair Kit!

Bieliaca zubná pasta Whitening Toothpaste 75ml

Zubná pasta Swiss Smile Whitening Toothpaste obsahuje exkluzívne bieliace zloženie, ktoré rozžiari vaše zuby bez nebezpečenstva poškodenia ich povrchu. Táto vedecky preukázaná účinnosť je založená na šikovnej kombinácii aktívnych zložiek, ktoré odstraňujú škvrny a predchádzajú tvorbe nových. Zubná pasta Swiss Smile Whitening Toothpaste neobsahuje žiadne tvrdé abrazíva alebo bielidlá, preto je vhodná na každodenné použitie.

Použitie:

Naneste množstvo zubnej pasty, asi o veľkosti lieskového orieška, na vašu zubnú kefku a držte ju ako ceruzku. Malými krúživými pohybmi jemne a starostlivo čistíme všetky naše zuby tak, že kefka sa dotýka vždy polovice ďasna a polovice zubu.

Zubná pasta Vitalizing Herbal Toothpaste 75ml

Zubná pasta Swiss Smile Vitalizing Herbal Toothpaste spája výnimočnú bylinu paplesnivčeka s extraktmi echinacey, zeleného čaju a chlorofylu. Drahocenné a vyvážené zloženie posilňuje citlivé zuby a upokojuje ďasná. Paplesnivček, echinacea a výťažky zeleného čaju s protizápalovými vlastnosťami napomáhajú k obnove a bakteriálnej rovnováhe a taktiež regenerujú a revitalizujú podráždené ďasná. Zároveň bylina paplesnivček je bohatá na prírodné flavonoidy, ktoré disponujú antioxidačnými vlastnosťami a neutralizujú škodlivé voľné radikály. Chlorofyl bezpečne a spoľahlivo odstraňuje nepríjemný zápach a pri kombinácii s prírodnou mätovou príchuťou, zaisťuje dlhotrvajúci svieži dych. Kombinácia týchto vynikajúcich zložiek obsahuje 0% SLS, umožňujúci jemnú a hladkú zubnú starostlivosť a jej protizápalové účinky podporujú silné, zdravé ďasná, čím pomáhajú udržiavať zdravú ústnu flóru.

Zubná kefka Toothbrushes 2ks

Táto unikátna jemná zubná kefka Swiss Smile Soft Toothbrush pre citlivé zuby obsahuje sedemkrát viac vláken než bežná zubná kefka, čo ju robí omnoho jemnejšiu a hustejšiu než jej štandardné náprotivky. Zaoblené konce vláken CUREN® absorbujú podstatne menej vody než zvyčajné nylonové zubné kefky. Malá, kompaktná hlavica kefky a osemuhlá rukoväť umožňuje držanie kefky v perfektnom uhle pre jemné a efektívne čistenie a to aj v tých najnedostupnejších miestach úst.

Mezizubná páska Waxed Dental Tape 1ks

Vosková medzizubná páska Swiss Smile Waxed Dental Tape efektívne odstraňuje povlak a zvyšky jedla z medzizubných priestorov a napomáha tak v boji proti zubnému kazu a zápalu ďasien. Vosková multifunkčná páska CUREN® je príjemná a jednoduchá na uchopenie pre bežné medzizubné čistenie, vlákna CUREN® sa pri kontakte s vodou nenafukujú. Vosková dentálna páska sa pri použití mierne roztiahne a tým sa jemne a efektívne dostane do medzizubných priestorov bez akéhokoľvek poranenia tkaniva ďasien. Po použití zanecháva v ústach sviežu chuť.

Použitie:

Vezmite asi 30 cm medzizubnej pásky a upevnite slučkou a dvojitým uzlom. Slučku držte štyrmi prstami jednej ruky a palcom druhej ruky tak, aby ste mohli jemne prechádzať všetkými medzizubnými priestormi.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest