Najlepšie vianočné darčeky: Parfumy pre ženy i mužov

Tipy na vianočné darčeky

Vianočný stromček nech nám zarodí,
nech stôl je štedrý ako na hody
a v dušiach našich dobrá pohoda,
nech v jasličkách to dieťa pohojdá...

Katarína Hudecová

Ako vytvoriť dokonalú vianočnú atmosféru? Jedine vôňou!

Vianoce sú kresťanskou oslavou narodenia Ježiša Krista. Spolu s Veľkou nocou a Turícami patria medzi najväčšie kresťanské sviatky. Oslavujú sa od 25. decembra do prvej nedele po 6. januári. V Slovenskej republike má dôležitosť aj Štedrý deň 24. decembra a predchádzajúci adventný čas. 

S Vianocami sa spája vôňa čistého, slávnostne ozdobeného domova, vianočného pečiva, jabĺk, vanilky, škorice, klinčekov, pomarančov, mandarínok, ihličnanov, purpury, vonných sviečok či lámp s esenciálnymi olejmi. A tiež parfumov, ktorými sa tradične navzájom obdarúvajú ženy i muži všetkých generácií.

Vianočné vône sú veľmi silné vnemy upevňujúce rodinnú energiu. Nezmazateľne sa zapisujú do podvedomia detí i dospelých, preto ich neradno podceňovať. Vianočné dobroty, ihličie, vonné sviečky i darčekovo vyparádený parfum vás na sklonku roka spoľahlivo dostanú…

Parfumové značky každoročne pred Vianocami uvádzajú na trh novinky či limitované edície už existujúcich obľúbených vôní, ktoré pre umocnenie kúzla napríklad ešte zabalia do trblietavých pozlátených flakónov. S takýmto darčekom nemôžete šliapnuť vedľa.

Ako neprepadnúť zhonu, keď túžite Vianoce prežiť v maximálnej pohode? Určite si parfumy ako darčeky zaistite v predstihu. Síce sa môže zdať, že je dnešný trh všetkým presýtený, ale vedzte, že v decembri bývajú parfumy na pultoch  kamenných aj online obchodov poriadne popreberané.

Parfémové trháky príslušného roku nemusia byť už celé týždne pred Vianocami k dostaniu, rýchlo sa zapráši aj po osvedčených toaletných a parfumovaných vodách, zmiznú výhodné balenia vonných bestsellerov... A vy zbesilo klikáte, no podvedome viete, že ste to tento rok prešvihli.

Vyhnite sa takému stresu! Keď sa vám počas jesene na Elnino.sk niečo zapáči a tiež cena je vľúdna, neotáľajte. Už za pár dní môže byť veľa produktov vypredaných, ale vy budete v pokoji, pretože máte vo vnútri skrine pripravené atraktívne voňavé vianočné balíčky pre všetkých svojich blízkych.

Parfum ako vianočný darček

Najobľúbenejšie darčeky pre ženy aj mužov

Zľava 71 %  71 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 100 ml
25,78
Zľava 70 %  70 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 100 ml
28,36
Zľava 77 %  77 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 85 ml
21,60
Zľava 14 %  14 %
Toaletná voda 100 ml
28,36
Zľava 60 %  60 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 100 ml
44,51
Zľava 70 %  70 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 150 ml
21,93
Zľava 51 %  51 %
Toaletná voda 50 ml
36,30
Zľava 66 %  66 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 100 ml
25,12
Zľava 67 %  67 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 100 ml
26,10
Zľava 61 %  61 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 100 ml
44,38
Zľava 72 %  72 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 100 ml
27,77
Zľava 64 %  64 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 90 ml
35,90
Zľava 74 %  74 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 50 ml
25,30
Zľava 61 %  61 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 75 ml
46,69
Zľava 46 %  46 %
Toaletná voda 100 ml
51,43
Zľava 50 %  50 %
Parfumovaná voda 75 ml
64,69
Zľava 16 %  16 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 200 ml
34,69
Zľava 54 %  54 %
Parfumovaná voda 100 ml
46,83
Zľava 48 %  48 %
Toaletná voda 100 ml
61,67
Zľava 60 %  60 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 100 ml
40,24
Zľava 72 %  72 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 75 ml
27,82
Zľava 63 %  63 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 100 ml
40,78
Zľava 67 %  67 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 75 ml
32,47
Zľava 26 %  26 %
Toaletná voda 200 ml
38,28
Zľava 62 %  62 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 125 ml
35,28
Zľava 56 %  56 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 80 ml
61,60
Zľava 55 %  55 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 200 ml
37,23
Zľava 64 %  64 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Toaletná voda 100 ml
31,18
Zľava 11 %  11 %
Parfumovaná voda 100 ml
37,76
Zľava 56 %  56 % BLACK FRIDAY BLACK FRIDAY
Parfumovaná voda 50 ml
36,96

3 argumenty, prečo je parfum naozaj dobrý darček

S práve rozbaleným parfumom pod vianočným stromčekom urobíte úžasný dojem na partnerov, deti, rodičov, starých rodičov i priateľov. Svet vôní je obzvlášť originálnym zdrojom darčekov, ktoré môžu mať i podobu malých umeleckých diel. V tomto smere bodujú napríklad značky Boucheron, Cartier, Tiffany, Van Cleef and Arpels, Hermes, Valentino či Guerlain

Vítané je tiež praktické využitie parfumového darčeka, ktorý je ako predmetom pekným a dekoratívnym, tak predovšetkým spotrebným. Ak zvolíte dobre, každá kvapka vône sa dočká svojho určenia a navyše, obdarovaný si vás pri aplikovaní i nosení toaletnej alebo parfumovanej vody pripomenie.

Výhodou parfumov je aj široké cenové rozpätie, približne od piatich eur do niekoľkých desiatok eur. Keď trochu zapátrate, nájdete skutočné poklady dostupné aj zo študentského vreckového. Existujú cenové úrovne pre všetkých darcov - deti, ktoré chcú vôňu venovať mamičke, aj gentlemanov ktorí túžia nadštandardne obdarovať svoje partnerky.

Nuž inšpirujte sa! Najlepšie tipy na vianočné darčeky:

Možno staviate na rokmi preverené dámske i pánske parfumy, ktoré potom logicky bývajú stálicami pod stromčekmi. Ale možno vám príde vhod nápoveda vo forme aktuálne žiadaných vonných doplnkov. Orientačne sme ich roztriedili podľa určenia pre rôzne typy žien a mužov.

K parfumom nezriedka patria sprchovacie gély, deo prípravky, vody po holení či telové mlieka. Takto možno zaobstarať celú sériu kozmetiky s rovnakou vonnou kompozíciou i dizajnom. Výsledkom je pôsobivé vrstvenie darovanej vône na tele i sviatočná výstavka v kúpeľni.

Dámske vianočné parfumové tipy

Pre ženu, ktorá je večnou romantičkou

Optimistku istotne nadchne vôňa parfumovanej vody Lancôme La Vie Est Belle (2012). Práve cez magické vianočné sviatky treba osláviť všetko krásne, čo život stále dáva plným priehrštím. Stačí to vnímať... V La Vie Est Belle excelujú čierne ríbezle, pralinky, vanilka a pačuli.

Objavte tiež vzrušujúcu parfumovanú vodu Karl Lagerfeld For Her (2014). Kvetinovo-ovocný mix s citrónom, broskyňou, magnóliou, ružou, drevami, ambrou a pižmom perfektne doplní romantické šaty. Ak máte v rodine ich vyznávačky, ste pri cieli svojho úsilia.

Na pohľad krehkú, ale vnútorne silnú ženu, kráľovnú kvetín ružu a všeobjímajúcu lásku prepája parfumovaná voda Lancôme Idole (2019). Obdarovanej dá všetko, čo čaká od ružovej vône, a navyše sa na prekrvených miestach jej pokožky dlho udrží. 

Nechajte sa upútať romantickou vôňou rannej záhrady s notami klinčeka, ľalie, čerstvej zelene a konvalinky. Parfumovaná voda Calvin Klein Eternity (1988) uctieva trvalé hodnoty: lásku, rodinu a mier. Asi preto sa stala nadčasovou a zvádza stále nové generácie žien.

Parfumovaná voda Flower by Kenzo (2000) sa zrodila z obdivu k pôvabu vlčieho maku. Umne spája pokojné súcno prírody a rušný život veľkomesta. Z vonných darov s vďakou vybrala bulharskú ružu, parmskú fialku, vanilku, pižmo či kadidlo. 

Vianočné darčeky pre ženy

Pro ženu, která miluje noční život

Kráľovnou noci, vyzývavou a sexy, urobí nositeľku prepychová parfumovaná voda Calvin Klein Euphoria, stálice už od roku 2005. Pretože je Euphoria silná, hrejivá a v dôsledku toho zimná, spoločenská, Vianoce predstavujú ideálnu príležitosť pre jej darovanie.

Toaletná voda GUESS Seductive (2010) vyzdvihuje šarm a sex-appeal vo dne i v noci. Ponúka vonnú cestu od ovocia cez biele kvety k vanilke, kašmíru a kadidlu. Zvodnosť má už v názve a jej obľuba vôbec nepozná hranice, k čomu prispieva aj super cena.

Flakon parfumovanej vody Paco Rabanne Lady Million (2010) je tým pravým vianočným darčekom pre femme fatale, osudovú ženu. Priamo z neho srší zlato a bohatstvo, pričom aróme vládne malina, jazmín a biely med.

Parfumovaná voda Carolina Herrera Good Girl (2016) je vôňa plná túžby a nespútanosti pre „poslušnú potvorku". Vystupuje pod heslom #goodtobebad a jej výstredný flakón spodobňuje črievičku na vysokom podpätku.

Parfum pre ženy

Pre ženu, ktorej život je jedno veľké dobrodružstvo

Tínedžerky, mladé i zrelé ženy ocenia parfumovanú vodu Chloé Chloé (2008), vystreľujúcu sebavedomie až do nebies. Mixom s magnóliou, konvalinkou a ružou v srdci prestupuje povestný francúzsky šarm a ženská prirodzenosť.

Tu je naozajstný klenot: kvetinová toaletná voda Versace Bright Crystal (2006). Vonnú zmes pre modernú bohyňu korunuje uzáver v podobe drahokamu. Zvádza sýtou pivóniou, trvanlivými citrusmi a vodnou arómou.

Parfumovaná voda HUGO BOSS Boss Ma Vie (2014) vznikla pre silnú a nezávislú ženu. Intenzívny kaktusový kvet postupne vystrieda ružová frézia, ruža, jazmín a vzácne drevá. Konkrétny vonný podpis dotvorí osobná chémia užívateľky. 

Parfumovaná voda Calvin Klein Women (2018) je poctou ženskosti vo všetkých jej podobách. Z vonných zložiek predkladá napríklad eukalyptus, kvet pomarančovníka a cédrové drevo. Flakón s okom pripomína moc jediného ženského pohľadu. 

Povedzte „Si“ kráse, láske a sladkému životu! Parfumovaná voda Giorgio Armani Si (2013) je sexy ríbezľovo-vanilková vôňa s drevitým základom, sen každej milovníčky talianskych parfumov. Uvedie ju do centra diania v adventnom, vianočnom aj nasledujúcom zimnom čase.

Vďaka vôni parfumovanej vody Christian Dior J´adore (1999) bude každá žena v očiach muža bohyňou. Môže za to fialka, konvalinka, jazmín, ruža, orchidea, slivka, tuberóza a frézia v srdci. A samozrejme prestíž francúzskej značky Christian Dior.

Tip na darček pre ženy

Pre ženu, ktorú nadovšetko baví cestovať

Parfumovaná voda Chloé Nomade (2018) zaujme dobrodružne založenou ženu posadnutú cestovaním. Prináša vôňu Ďalekého východu v súčasnom prevedení, ktorej hlavným triom je mirabelka, frézia a dubový mach. 

Uvoľnené jarné a letné dni výborne doladí toaletná voda Lanvin Éclat D’Arpege (2002). Zmes pod taktovkou opojného orgovánu, sviežeho čaju a sýtej pivonky dodá nositeľke v ktoromkoľvek kúte sveta uznávanú francúzsku eleganciu.

Parfumovaná voda Elizabeth Arden 5th Avenue (1996) sa inšpiruje rušnými ulicami New Yorku. Uživateľke dopraje pocit jedinečnosti aj v každodennom ruchu veľkomesta. Hlavným vonným kvartetom je lipový kvet, konvalinka, orgován a magnólia.

Parfum na Vianoce

Pre ženu, ktorá vyznáva športovo-elegantný štýl

Dámu hľadajúcu jediný spoľahlivý parfum pre formálne i neformálne príležitosti príjemne naladí výrazná, ostrá a zároveň kvetinovo svieža parfumovaná voda Lacoste Pour Femme (2003). Oplýva vôňou semišu, jamajského korenia a fialovej frézie.

Mladistvá toaletná voda Calvin Klein CK IN2U Her (2007) patrí podla značky Calvin Klein do techno-sexuálnej kategórie. Je minimalistická - s citrusmi, orchideou, kaktusom a labužníckym vanilkovým suflé.

Veľmi svieže vyznenie má toaletná voda Davidoff Cool Water (1996), jemná vodná vôňa s melónom, broskyňou a ružou. Ihneď obnovuje sily a navodzuje optimizmus. Je doslova večná, nepodlieha parfumovým trendom.

Jednoduchosť, eleganciu, krásu aj určitú životnú zrelosť vystihuje parfumovaná voda Calvin Klein Beauty (2010). Obsahuje ambrette, jazmín a virgínske cédrové drevo. Hodí sa k odevným kolekciám Calvin Klein a k celoročnému, najmä dennému noseniu.   

Parfumovaná voda Marc Jacobs Perfect (2020) pôsobí mladistvo a bezstarostne - ako svojím vonným zložením, tak nápaditým dizajnom. Mieša zvodné zelené, ovocné, drevité, mandľové a kvetinové vonné akordy. Hneď v úvode ponúka výraznú rebarboru.

Darčeky pre ženy

Pre ženu, ktorá má rada prirodzené vône

Plná morskej arómy je parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia (2010). EdP s amalfi citrónom a mätou vzdáva úctu silnej a oduševnenej žene 21. storočia, ktorú prepája s príkladnou harmóniou prírody. Všimnite si aj flakón napodobňujúci vodnú kvapku.

Vôňou letnej sicílskej pláže je toaletná voda Dolce&Gabbana Light Blue (2001). Patrí medzi najžiadanejšie aj najuznávanejšie svetové letné parfumy. Medzi jej vonnými zložkami sa vyníma sicílsky citrón, bambus a cédrové drevo.

O toaletnej vode Cerruti 1881 Pour Femme (1995) s rumančekom, mimózou a kosatcom hovorí jedna užívateľka: „Ako by ste sa osprchovali, umyli vlasy šampónom, vystúpili zo sprchy, posypali sa detským púdrom a vypili šálku horúceho zeleného alebo harmančekového čaju.“

I toaletná voda L´Eau D´Issey (1992) je nestarnúca. Odráža silu vodopádov, vôňu kvetov a jarného lesa. V jej strednej vrstve vám zavonia konvalinka, karafiát, ľalia a vodná pivonka. O ďalšie vonné potešenie sa starajú lotos, melón, ruža, pižmo a cudzokrajné dreva.

Darčeky pre ženy

Pánske vianočné parfumové tipy

Pre muža, ktorý chce byť dokonalým gentlemanom

Luxusný parfum Christian Dior Sauvage (2019) je rozhodne jeden z najokázalejších pánskych doplnkov dneška. Vyniká vysokou koncentráciou vonných zložiek a prvotriednym francúzskym štýlom. Tvorí ho bergamot, mandarínka, santal, céder, tonka a vanilka v majstrovskej previazanosti. 

Toaletnej vode pre mužov Paco Rabanne 1 Million (2008) dominuje škorica, orientálne korenie, ambra a koža. Zlatá tehla, do ktorej je tento parfum štylizovaný, pritiahne každého, kto sa ocitne v jeho blízkosti. Pre 1 Million sú ideálne zimné večerné a nočné spoločenské príležitosti. 

Toaletná voda Karl Lagerfeld For Him (2014) je vôňou sebavedomia a jasne vytýčených cieľov. Definuje ju levanduľa, mandarínka, zelené jablko, ambra a santal. Rovnako ako dámska verzia Karl Lagerfeld For Her je za veľmi priaznivú cenu.

Charizmatická toaletná voda Boss The Scent (2015) odhaľuje tajomstvá exotických afrických vôní. Zoznámi vás s ovocím maninka, pripomínajúcim plody mučenky zaliatej rumom. Nechýba ani zmyselná vôňa pikantného zázvoru, jemnej levandule a hebkej kože.

Chcete podporiť dvorné, galantné vystupovanie muža a dopriať mu obdivné dámske ohlasy? Osvedčeným doplnkom pravého gentlemana je toaletná voda Lacoste Pour Homme (2002). Jej hviezdnu vonnú trojku sformovala slivka, škorica a vanilka.

Vianočné darčeky pre mužov

Pre muža, ktorý je neustále činorodý

Drevito-aromatickú toaletnú vodu Calvin Klein CK Free (2009) obdarovaný dosť možno pojme za svoju druhú kožu. Charizmatickej vonnej kompozícii vládne jalovec, semiš a virgínsky céder. Každopádne s ňou možno prekonávať hranice a limity.

S pánskou toaletnou vodou JOOP! Homme (1989) nemá nuda šancu. Silná, veľmi zmyselná orientálna vôňa najlepšie vynikne na jeseň, v zime a pri večerných akciách. Zmes definuje kvet pomarančovníka, škorica, vanilka, tonka, ale aj jazmín, santal, med, tabak a vetiver.

Parfumovaná voda Bentley For Men Intense (2013) nositeľa v okamihu prenesie do sveta luxusných limuzín Bentley. Na zmysly mužov, respektíve žien v ich okolí, útočia čiernym korením, rumom, drevitými akordami, kadidlom a erotizujúcou kožou.

Rovnako toaletná voda Calvin Klein Euphoria Men (2006) rýchlo popúšťa uzdu fantázii. Tajomstvom jej úspechu a zvodnosti je výrazná zázvorová a korenistá vonná nota. Iného užívateľa zaujme čierna bazalka, céder, ambra alebo semiš.

Tip na darček pre muža

Pre muža, ktorý vyhľadáva tradičnú eleganciu

Pre podporu sebaistoty vo všetkých oblastiach života vášho blízkeho stavte na Vianoce s plnou dôverou na ikonickú toaletnú vodu HUGO BOSS Boss Bottled (1998). Tento zmyselný mix vanilky, škorice, jabĺk a santalového dreva sa dočká uznania aj vďaka univerzálnemu využitiu.

Trvalo žiadaná toaletná voda Christian Dior Fahrenheit (1988) zdôrazňuje silnú i jemnú stránku súčasného muža. V jej vzrušujúcej základovej vrstve si nositeľ vychutná pačuli, ambru, vetiver, tonku, pižmo a kožu.

Toaletná voda Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sa honosí titulom Najlepšia pánska vôňa roku 1998. Do povedomia mužov z celého sveta vstúpila ako vôňa morskej vody, slnka a slobody. Výraznú stopu zanechávajú citrusy, céder a muškátový oriešok.

Verejnosťou aj parfumovým odborníkmi oceňovaná toaletná voda Armani Code (2004) presýti pokožku svojho vlastníka citrusmi, badiánom, kvetom olivovníka, guajakovým drevom, kožou, tonkou a tabakom.

Parfum na Vianoce

Pre muža, ktorému je nadovšetko šport

Aromaticko-fougerová toaletná voda David Beckham Instinct (2005) odhaľuje tajomstvo úspechov a osobného kúzla populárneho futbalistu, ktorého meno nesie. S prispením tejto vône s vetiverom, bergamotom a mandarínkou prichádza skvelý pocit aj dámska náklonnosť.

Trefou do čierneho, totiž zeleného (krokodíla) je športovo-elegantná toaletná voda Lacoste Essential (2005). Medzi TOP vonné zložky mužného doplnku patrí bergamot, tangerínka, list čiernych ríbezlí a paradajkový list.

Obdarujte partnera či syna mohutným vodopádom sviežosti - toaletnou vodou Davidoff Cool Water (1988), v ktorej srdci figuruje santalové drevo, jazmín, neroli a geránium. Vzpruží ho po každom športovom výkone.

Vianočné darčeky pre športovcov

Pre muža, ktorý rád vyráža večer za zábavou

Ambrovo-drevitá toaletná voda GUESS Seductive Homme (2011) je určená pre charizmatického muža s jasnými zámermi. Vládne jej ružové korenie, ambra, orchidea, mandarínka a list fialky. Poslúži v bare, na večeri s dámou, na koncerte aj inde.

Toaletná voda Burberry London (2006) odráža britskú metropolu Londýn - mesto, ktoré nikdy nespí. Pozoruhodné sú najmä jej dráždivé vonné výťažky z kože, kadidla či guajakového dreva. Možno sa nositeľovi dostane pod kožu tak, že ju bude chcieť každé Vianoce...

Vycibrená vôňa a čierny dizajn toaletnej vody Calvin Klein Man (2007) sú zárukou mužnosti, nadčasovosti a zmyselnosti. Akákoľvek večerná spoločnosť bude magneticky priťahovaná fialkovými a bobkovými listami, s ktorými sa mieša rozmarín, citrusy, kadidlo a vzácne drevá.

Toaletná voda Calvin Klein CK IN2U Him (2007) umožňuje svojmu nositeľovi prežiť na maximum každý vzácny okamih života. V kompozícii je zjavný citrón, paradajkový list, kakao, céder, vetiver a biele pižmo v mimoriadne vydarenom premiešaní.

Darček pre muža

Pre muža, ktorý je skôr introvertom

Hĺbavý muž, vyhľadávajúci skôr nevtieravé vône, dozaista uvíta niektoré citrusové a drevité vonné akordy toaletnej vody Versace Man Eau Fraiche (2006). Za dielom stojí významná talianska značka Versace a nemenej významný parfumér Olivier Cresp.

Toaletná voda Calvin Klein Eternity (1989) lichotí mužovi, ktorý vedie moderný život, ale uznáva tradičné hodnoty. Celou kompozíciou sa šíri príjemný citrusovo-levanduľový vonný akord. Srdce EdT Eternity vymedzuje šalvia, jazmín, pelargónia a bazalka.

Parfum na Vianoce

Vianočná istota: darčekové kazety, mini sety a poukazy

Ak chcete obdarovaného skutočne ohromiť a máte čas na hĺbkové ponorenie do sveta parfumérie, prejdite si v našej Encyklopédii vôní podrobný článok Ako vybrať parfum. Odkryje vám napríklad jednotlivé rodiny vôní, odporučí unisex vonné diela alebo exkluzívne niche parfumy pre náročných zákazníkov.

Veľkým lákadlom aj spásou pre ponáhľajúcich či nerozhodných sú nielen na Vianoce darčekové kazety. Umožňujú pohodlnú online voľbu z prepychových aj striedmejších setov pre ženy, mužov aj deti. Na počítači alebo mobilnom telefóne ľahko vyfiltrujete, pre koho by mala kazeta byť aj čo by mala obsahovať.

Návodom pri vašom rozhodovaní môže byť aj zoradenie podľa najpredávanejších či najlepšie hodnotených darčekových kaziet. U setov, zložených často z vôní a telových mliek, sa tešia obľube napríklad značky Chloé, Calvin Klein, HUGO BOSS, Davidoff, Mexx, Lacoste, GUESS, Elizabeth Arden a Lancôme.

Pod vianočné stromčeky sa s obľubou pokladajú aj sety parfumov v miniatúrnych fľaštičkách – reprezentatívne, výborné na otestovanie i do kabelky či vrecka. A pre tých najviac bezradných stále zostávajú k dispozícii darčekové poukazy, delegujúce konečný výber parfumov alebo kozmetiky priamo na obdarovaného.

Tipy na vianočné darčeky

Nezabudnite na vianočné vonné sviečky

Vianoce a všeobecne dlhé zimné večery priamo volajú po mihotavých plamienkoch sviečok, ktoré pôsobia upokojujúco a lichotia pleti. Obrovskú tradíciu vonných sviečok má americká značka Yankee Candle, ktorej vianočné kolekcie patria už po generácie k najžiadanejším. Sviečka Yankee Candle do niekoľkých minút po zapálení krásne prevonia a tiež originálne ozdobí vybranú miestnosť. Nechajte vonné sviečky s vôňou adventu, zimy a Vianoc zažiariť od prvých decembrových dní trebárs až do konca februára. Sviečka je vďaka svojmu nadčasovému dizajnu i pútavým bytovým doplnkom a v neposlednom rade prekrásnym darčekom pre vašich blízkych.

Teraz už ostáva len popriať celej vašej rodine pokojné, v zdraví prežité vianočné sviatky. Vďaka včasnému zoznámeniu sa s našou širokou ponukou parfumov, vonných sviečok a kozmetiky môže byť váš adventný čas zasvätený pokoju a rozjímaniu, nie nákupnej horúčke. A to sa cení najviac!

Vianočné Yankee Candle sviečky
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest