Narciso Rodriguez For Him Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

10x
Kód produktu: 9550 Skladom > 10 ks
 
 
38,85
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie

Popis produktu

Aromatická fougere vôňa Narciso Rodriguez For Him bola uvedená na trh v roku 2007. Vôňa Narciso Rodriguez For Him určite nebude pre každého, skôr pre mužov, ktorí majú obľubu v neobyčajných vôňach. Narciso Rodriguez For Him je ostrejšia, drevnato-korenistá vôňa s ľahko ambrovými podtónmi. Originálna vôňa Narciso Rodriguez For Him je pre skutočných mužov, ktorí sa nezľaknú žiadnej výzvy.

Hodnotenie 4.6

(hodnotené 10x)

  • 86 % zákazníkov odporúča
  • 9x recenzia zákazníkov

Recenzie 9x


Mia

Fougerová vůně zelených bylin, jako když ponoříte nos mezi mokré okurkové listy a rajčata. Není sladká ani květinová, je trávová, mokrá, dřevitá, hořká. A zajímavá. Nosím ji sama, protože ji nikdo nezná.

jan

Opravdu originální vůně,taková zvláštní.Asi si ji pořídím

Luci

Je super, opravdu originální vůnička. Hodně kořeněná. Dřevitá. Věřím, že na někoho až moc kořeněná, ale mně přijde strašně sexy a po rozvonění z ní cítím i takovou nějakou svěžest.. nevím, jak to popsat. Vůně pro pořádného a charismatického chlapa..

------

je úžasná a po dlouhé době návrat k mužným vůním.Myslím že po těch unisexových a nijak nevýrazných vůních trochu příjemná změna

Pepiq

vune typu - love or hate a takove jsou nejlepsi,,,originalita jako lusk

martuti

taková dřevito-mechová vůně, ale má v sobě něco, co mi vadí. jakoby sladce zatuchlý podtön, který mi evokuje starý krám, vetešárnu, zanedbané starožitnictví nebo něco na ten způsob.ani mého přítele nenadchla.

JArule

nemá chybu,vydrží a krásně voní!!!§

dan

naprostá spokojenost :-)

Jana

Super vůně co opravdu vydrží a ´hlavně muž který se s ní navoní je neodolatelný!!!!Superrrrrrrrrr


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: