Mario Badescu Cucumber Make-Up Remover Cream Krémový odličovač pre ženy 113 g

          
Skladom   |  (ID: 131301)
12,98
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Starostlivosť o pleť má byť jednoduchá, jemná a účinná! Tak znie filozofia značky Mario Badescu, sprevádzanej trvalým úspechom medzi modelkami, herečkami aj bežnými používateľmi z celého sveta.

Mario Badescu: tradičná a efektívna americká kozmetika

Chemik a lekárnik, rumunský rodák Mario Badescu, založil svoju slávnu značku v roku 1967 v New Yorku. Pri výbere kozmetickej starostlivosti pre konkrétnu používateľku vychádzal z analýzy pleti a znalosti jej typu. Kládol dôraz na uvedomenie si vnútornej krásy. Medzi jeho zákazníčky patrili od počiatku aj významné osobnosti vrátane hollywoodskych hviezd. Preslávené ošetrenia tváre a receptúry, ktoré vytvoril Mario Badescu, obsahujú zmes organického ovocia a zeleniny na vyživenie a revitalizáciu pokožky. Dodnes patria k najlepšie stráženým tajomstvám New Yorku.

Súčasná značka Mario Badescu pokračuje v tradícii svojho zakladateľa používaním čerstvého ovocia, rastlinných látok a ďalších prírodných ingrediencií ako základu pre výrobky aj služby salónu. O viac než tri generácie neskôr sa mini salón Mario Badescu rozšíril na 24 miestností plných kozmetických špecialistov, pracujúcich s 200 produktmi, dostupnými aj na domácu starostlivosť.

Vyskúšajte kultovú kozmetiku Mario Badescu aj vy

Medzi bestsellery značky patria denné a nočné krémy s kaviárom, využívaným na hĺbkovú hydratáciu. Viditeľne spevňujú, vyhladzujú a omladzujú pleť. Nočná lokálna starostlivosť Mario Badescu Drying Lotion je vysneným prípravkom pre ženy s problematickou, aknóznou pokožkou. Ďalší hit, púder Mario Badescu Special Healing, pomáha čistiť pleť a udržiavať lesk v T-zóne pod kontrolou. Dá sa použiť ako na tvár, tak aj na hrudník a chrbát. Do vašej kozmetickej výbavy môže pribudnúť aj očný krém, sérum, čistiaci olej, gél alebo maska a veľa ďalších osvedčených produktov Mario Badescu. K dispozícii sú aj darčekové kazety, zamerané napríklad na zmiernenie liniek, vrások a pigmentácie.

Veľkej obľube sa teší aj viacúčelová pleťová voda a sprej Mario Badescu Aloe, Cucumber and Green Tea. Príjemná hmla obohatená o aloe vera, uhorku a zelený čaj ochladí, povzbudí pleť tváre, krku a dekoltu. Make-up dodá orosený vzhľad a vzpruží aj vlasy. Táto vegánska kozmetika bez lepku aj alkoholu sa netestuje na zvieratách a má ekologický šetrný obal. Žiadaná je aj hydratačná hmla Mario Badescu, ktorá obsahuje aloe vera, tymian a ružovú vodu; prípadne aloe vera, harmanček a levanduľu. Všetky tri získate v darčekovom sete.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest