Malibu Bronzing Tanning Oil Coconut SPF15 Olej na opaľovanie v spreji s kokosovým olejom pre ženy 200 ml

Stredná ochrana SPF 15 - 25, Olej, Sprej

Nie je skladom   |  (ID: 73716)
5,25

Nízka ochrana SPF 6 - 10

          
Skladom   |  (ID: 158744)
2,71

Popis produktu

Chcete spoľahlivú opaľovaciu kozmetiku pre celú rodinu? Zvoľte súkromnú britskú značku Malibu, ktorá sa na tomto trhu pohybuje už roky. Okrem kvality vyrábaných prípravkov jej záleží aj na dostupných cenách. Opaľovacia kozmetika Malibu vám vďaka systému UVA a UVB filtrov zaistí skutočne účinnú ochranu pred nežiadúcim spálením od slnka. Väčšina prípravkov je vybavená rozprašovačom pre jednoduché nanášanie a ihneď sa vstrebávajú. Stačí ich aplikovať na pokožku pred opaľovaním a potom opakovane počas dňa, predovšetkým po kúpaní alebo osušení. Chráňte svoju pokožku pred spálením s modernými prípravkami Malibu!

Malibu: Uznávaná a dostupná opaľovacia kozmetika

Značka Malibu Sun má centrálu v britskom St Albans, 35 km severne od centra Londýna. Jej motto znie: „Ochrana pred slnkom pre každé telo.“ A skutočne — v sortimente nájdete opaľovacie prípravky pre ženy, mužov, deti, športovcov aj osoby s citlivou pokožkou. Firma dodáva tiež mini balenia opaľovacích produktov pre cestovateľov, ktorí premýšľajú nad každým centimetrom svojej úspornej batožiny. Jednoducho — Malibu vyhovie všetkým. Samozrejme tiež odporúča počas horúceho leta medzi 11. a 15. hodinou vyhľadávať tieň.

TOP výrobky značky Malibu v našom e-shope

Najpredávanejším výrobkom značky Malibu je u nás prípravok pre rýchlejšie opálenie Fast Tanning Oil. Populárny je tiež sprej na opaľovanie Malibu Bronzing Tanning Oil Argan Oil SPF15. „Ľahko sa roztiera a nemá vtieravú vôňu, len ľahkú, príjemnú. Opaľovanie po ňom je pekné,“ napísala jedna užívateľka do recenzie. Žiadané sú aj opaľovacie prípravky z radu Malibu Bronzing Butter, upokojujúci gél po opaľovaní Malibu After Sun Aloe Vera, vodeodolný sprej na opaľovanie Malibu Dry Oil Spray SPF15, suchý olej v spreji Malibu Continuous Spray Dry Oil SPF30 či kozmetika s SPF50. Ceny opaľovacích prípravkov Malibu sa pohybujú okolo 4 € a k dispozícii sú aj darčekové kazety za menej než 8 €. Kozmetika Malibu Sun je jednoducho skvelou voľbou pre rodinné letné dovolenky. Určite si ju objednajte s predstihom, vďaka čomu budete mať pred odchodom o veľkú starosť menej.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest