Získajte fľašu na pitie k nákupu značky Panthenol Omega!

Jo Malone Absolu Gardenia & Oud Kolínska voda 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 132706)
219,40
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Svetoznáma londýnska značka Jo Malone prináša luxusnú telovú kozmetiku a parfumy pre ňu, pre neho aj pre váš domov. Sú nadčasové a elegantné, navyše vždy doplnené okúzľujúcim nádychom niečoho nečakaného. Naplňte svoj život vôňou v nezameniteľnom britskom štýle.

Jo Malone a láska k vôňam

Fascinácia vôňami sprevádza zakladateľku značky Jo Malone už od detstva. Rada chodila do záhrady a zbierala najrôznejšie kvetiny, aby z nich mohla vyrábať voňavé parfumy a mydlá. V dospelosti pôvodne pracovala ako kvetinárka, ale kozmetika a parfumy jej nedali spať. Ako poďakovanie svojim zákazníkom sama vyrobila olej do kúpeľa a tento aromatický prípravok vyvolal okamžitú senzáciu. Nadšenie klientov podporilo nápad otvoriť si vlastný butik a venovať sa naplno výrobe parfumov, telovej starostlivosti a bytových vôní.

V jednoduchosti je krása

Hoci Jo Malone miluje rozmanité variácie, jej unisexové parfumy disponujú často jednotlivými tónmi, alebo jednoduchým spojením dvoch až troch akordov. Toto unikátne zloženie prípravkov ich umožňuje nosiť ako samostatne, tak aj ľubovoľne kombinovať medzi sebou. Vďaka tomu sa aj vy môžete stať návrhárom vlastnej osobitej vône. Stavte na osviežujúce citrusy, lahodné ovocie či exotické kvetinové tóny. Alebo siahnite po intenzívnej korenenej vôni a aromatických drevinách! Všetky tóny a ich kombinácie dokážu nasledovať vašu osobnosť. Ponorte sa do atmosféry pulzujúceho Londýna a objavte svet designových parfumov a kolínských vôd Jo Malone!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: