Calvin Klein Eternity Summer 2019 For Men Toaletná voda pre mužov 100 ml

Kód produktu: 90714 Skladom 3 až 5 ks
26,97 € Ušetríte 11,01 € (41%)
15,96
Predpokladané doručenie
v pondelok - 01.06.
Predpokladané vyzdvihnutie
od pondelka - 01.06.

Popis produktu

Toaletná voda Calvin Klein Eternity Summer 2019 je znamenitá slaná fougere vôňa , s ktorou si vychutnáte svieži oceánsky vzduch a pohodu letného dopoludnia stráveného na pláži. Pod príjemnou pánsku kompozíciou populárnej americkej značky Calvin Klein je podpísaný parfumér Laurent Le Guernec. Zaradila sa k desiatkam vôní žiadaného radu Eternity, určeného pre ženy i mužov a založeného už koncom 80. rokov 20. storočia. Má teda moc vyvolať spomienky aj vytvoriť ďalšie zážitky. Neváhajte - podarila sa !

Od limetky cez morskú soľ po céder

Veľmi mužný parfum Eternity Summer 2019 otvára iskrivý bergamot, limetka a koriander. V jeho srdci sa rozvonia čerstvá bazalka, šalvia a morská soľ. Hrejivé základové tóny patria pižmu, jantárovej živice a cedrovému drevu. Z tejto letnej vôni na motívy slávnej Eternity sa ženám vo vašom okolí podlomia kolená ...

Vôňa nadväzujúci na legendu Eternity

Vzrušujúci "príbeh Eternity" naštartovala dnes už pánska klasika, toaletná voda Calvin Klein Eternity z roku 1989. V roku 1990 sa stala najlepšou pánskou vôňou a o 13 rokov neskôr bola zaradená do siene slávy FiFi. Vôni Calvin Klein Eternity sa stále darí vystihovať súčasného muža: silného a sebaistého, ktorý však neskrýva svoje city. Nie inak je tomu aj v prípade toaletnej vody Calvin Klein Eternity Summer 2019 . Doprajte si sériu energických pánskych fougere vôní Calvin Klein Eternity!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: