Calvin Klein

Získajte darček podľa vlastného výberu k nákupu vôní Calvin Klein, Jil Sander, ESCADA a JOOP! nad 39 €. Vyberte si 1 z 2 krásnych darčekov - ľahkú šatku Calvin Klein alebo ľadvinku HUGO BOSS. 

Akcia platí od 21. 5. 2024 do rozdania darčekov. Darček je možné získať len nákupom v e-shope www.parfemy-elnino.sk. Výber darčeka platí len do vypredania zásob. Zákazník si nemôže vybrať farbu šatky.


Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Calvin Klein

Calvin Klein založil svoju firmu v roku 1968 a najviac sa preslávil v 70. rokoch svojimi džínsami a kolekciami oblečenia pre mladých. Aj keď Calvin Klein ponúka tovar pre všetky vekové skupiny, aj dnes sa hodne zameriava na mladých ľudí a niektorým z nich jeho slávne kampane na džínsy či spodné prádlo dopomohli k hviezdnej kariére v modelingu i vo filme. S parfemami začal Calvin Klein už na konci 70. rokov, v roku 1994 však predstavil skutočný hit: unisexovú vôňu CK one v jednoduchom bielom flakóne. Najrôznejšie variácie na pôvodnú tému, väčšinou v osviežujúcom letnom prevedení, ponúka Calvin Klein pravidelne každý rok.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest