BYREDO Rose Of No Man´s Land Parfumovaná voda 100 ml

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 74371)
186,50
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 98495)
128,20
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

"Ruža z krajiny nikoho", alebo vôňa parfumovanej vody Rose Of No Man’s Land značky BYREDO, ktorá bola vytvorená ako pocta ošetrovateľkám, ktoré počas 1. svetovej vojny zachránili tísicky životov. "Ruže z krajiny nikoho", práve tak vojaci prezývali ženy, ktoré sa svojou odvahou a súcitom zapísali do dejín. Orientálna korenistá vôňa, ktorá je určená mužom aj ženám a patrí do kategórie unisex vôní, je spojením unikátnej kompozície a najvyššej kvality.

Orientálna korenistá unisex vôňa

Parfumovaná voda BYREDO Rose Of No Man’s Land patrí medzi exkluzívne niche parfumy. Niche parfumy nadväzujú na dlhoročnú tradíciu parfumérskeho remesla a vyznačujú sa luxusnými ingredienciami a veľmi zložitým a unikátnym procesom výroby. Výnimočná vôňa, ktorá je postavená na tónoch tureckej ruže, vás nenechá na pochybách, že ide o vôňu, ktorá patrí na výslnie.

Unikátna niche vôňa

Symfónia vôní je otvorená akordmi tureckej ruže v kontrastnom spojení s ružovým korením. Tiež srdce parfumovanej vody BYREDO Rose Of No Man’s Land je naplnené tónmi okvetných lístkov tureckej ruže spoločne so sladkou vôňou maliny. Koncert jednotlivých vôní je uzavretý bielou ambrou a papyrusom. Ak túžite po unikátnej, luxusnej unisex vôni, práve ste ju našli v podobe parfumovanej vody BYREDO Rose Of No Man’s Land.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest