BYREDO Gypsy Water Parfumovaná voda 50 ml

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 74369)
132,24
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 46722)
185,75
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Bývalý basketbalista, milovník tetovaní, absolvent štokholmskej umeleckej školy, muž so silnou obsesiou pre výnimočné voňavé ingrediencie, ktorými sa nechal uniesť už v mladosti. To je Ben Gorham, zakladateľ slávnej a veľmi atypickej značky parfumov BYREDO, pochádzajúci zo Švédska. Gorham sa narodil indickej matke a kanadskému otcovi. Obaja boli kočovné povahy, a tak mal Ben možnosť objavovať svet, rôzne krajiny a aj vône. V matkinej krajine podľahol kúzli korenia a kadidla, v Kanade zasa sviežosti temných drevín a lesov. Miesta a voňavé esencie, ktoré mu prirástli k srdcu potom vtlačil do svojich parfumov. Ben Gorham, večný rebel telom aj dušou, nakoniec svoj titul z maliarskeho umenia využil trochu inak - svoj umelecký cit sa rozhodol investovať do parfumérstva. A urobil dobre. Vďaka tejto voľbe máme možnosť ovoňať unikátnu vôňu, ktorá absolútne nespadá medzi mainstreamové parfumy. Srší originalitou a zaujme nielen šikovne namiešanými esenciami, ale aj luxusným minimalistickým flakónikom, tak typickým pre BYREDO. Nezvyčajné názvy parfumov, odkazujúce na ingrediencie, navštívené krajiny či jednoduchú atmosféru, sú potom už len čerešničkou na torte. U nás BYREDO ešte možno nie je také známe ako v zahraničí, ale chvályhodné články o vôňach značky v časopisoch Vogue, Vanity Fair, Elle, V Magazine či Fantastic Man sú jasným dôkazom toho, že na trhu je niečo nevšedné, čo hýbe inak trochu stojatými vodami parfumérskeho odvetvia.

BYREDO Gypsy Water je drevnatý aromatický parfum, prepájajúci borovicové bobule, šťavnatý citrón, rázne čierne korenie a bergamot v horných tónoch vône. Tie sa jemne prelínajú do srdečnej piesne, zloženej z dymového kadidla, kosatca a borovicového ihličia. Spodné tóny vás zahrejú vďaka triu, ktoré sa skladá z ambry, jemne sladkastého santalového dreva a sladučkej vanilky.

Parfumovaná voda BYREDO Gypsy Water stelesňuje kúzlo bohémskeho a kočovného života. Po nanesení ucítite vôňu čerstvej zeminy, hlbokých lesov, táborového ohňa... Gypsy Water evokuje sen o slobodnom a farebnom životnom štýle v srdci prírody. Unisex, na celoročné využitie, na deň aj na noc. Pre potešenie všetkých milovníkov slobody, nezáväznosti a nomádskeho života, už od roku 2008.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest