Ardell Magnetic 3D Faux Mink 854 Set pre ženy Odtieň Black umelé mihalnice Magnetic 3D Fauxmink 854 1 ks + magnetická tekutá gélová linka Magnetic Liquid Liner 2,5 g Black

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 129793)
11,76
Doručíme
K osobnému odberu
Skladom   |  (ID: 116147)
9,76

Popis produktu

Po efekte umelých mihalníc, ktoré sú husté a dlhé, sníva takmer každá žena. Ako ho ale najlepšie dosiahnuť? Riešenie ponúkajú umelé mihalnice spoločnosti Ardell. Značka Ardell patrí vo svete umelých mihalníc medzi špičku a jej história siaha až do roku 1971. Značku Ardell založili manželia Arnold a Sydell Milleroví, ktorí získali po predstavení prvého produktu nadšené zákazníčky a značka sa tak veľmi rýchlo rozšírila po celom svete.

Dokonalé mihalnice

Ponuka značky Ardell obsahuje nielen vysoko kvalitné nalepovacie mihalnice, ale tiež príslušenstvo, ktoré je s krásou nalepovacích mihalníc neodmysliteľne spojené. V ponuke nájdete lepidlá, kvalitné štetce aj kefky na obočie. Túžite po nekonečne dlhých mihalniciach? Vzádzate na nebezpečný objem? Alebo chcete len dosiahnuť prirodzený efekt? Značka Ardell prináša veľký výber štýlov, siahnuť môžete po nalepovacích mihalniciach, trsových aj mono mihalniciach. Väčšina mihalníc z portfólia značky Ardell je vyrobená z ľudských vlasov a dokáže tak učarovať pohľadom, ktorý si s nalepenými mihalnicami nespojíte.

Značka obľúbená aj v Holywoode

Značka Ardell okúzlila okrem zákazníčok po celom svete tiež hollywoodských vizážistov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Chcete získať podmanivý pohľad, z ktorého sa budú okoliu podlamovať nohy? Stavte na produkty značky Ardell.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest