Trussardi Donna 2016 Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

6x
Kód produktu: 68018 Skladom 1 až 3 ks
 
 
19,91
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Trussardi Donna 2016 Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Trussardi, záber tejto značky založenej už v roku 1910, je veľmi široký: oblečenie pre ženy aj pre mužov, kožené výrobky, športové odevy, móda pre deti, parfumy - a tiež autá, interiéry lietadiel, telefóny a dokonca vrtuľníky. Talianski olympionici v roku 1988 boli oblečení tiež v značke Trussardi. Luxusné parfumy Trussardi sa nikdy tak úplne nevezú na módnej vlne, značka k nim vždy pridá niečo jedinečné a vznikajú tak originálne a napriek tomu nositeľné vône. Jedinečné parfumy Trussardi okrem Európy už dobyli aj Ameriku a Áziu a stále si získavajú väčšie množstvo fanúšikov. Ak dávate prednosť neobvyklým vôňam a originalite, sú pre vás parfumy Trussardi tie pravé.

Alternatívy produktu Alternatívy Trussardi Donna 2016

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 6x)

  • 78 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie 4x


super vôňa

Lucia

Prijemna a kultivovana denna vona

Angelika

Dokonalá vôňa, jemne svieža aj trošku sladká, nevtieravá ale pritom krásna výrazná....výdrž výborná na oblečení cítiť niekoľko dní tak isto aj vo vlasoch, toaletná voda Donna 2016 velmi podobná Donne 2011, už záleží na každého PH ako sa na ňom vyvinie, môžem len odporučiť

  • Dokonalá vôňa, cena super

spokojnost


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: