Strep Opilca Hair Removal Cream Krémy na holenie pre ženy

          
Skladom   |  (ID: )
4,00
Doručíme
K osobnému odberu
Nakupte za 3,20 € s kódom BODYCARE20

Popis produktu

Tajomstvom obľúbenosti depilačnej kozmetiky Strep sú prírodné výťažky, ktoré poskytujú pokožke počas päť až desaťminútovej depilácie upokojenie a zvláčnenie. Pomáhajú tiež udržať jej prirodzenú rovnováhu.

Strep: Aby bola depilácia celého tela rýchla a jednoduchá

Tradičná značka Strep sa špecializuje na ľahko použiteľné a účinné riešenia pri odstraňovaní chĺpkov z celého tela, vrátane tváre a oblasti bikín. Aj pri domácom depilovaní s ňou dosiahnete výsledky ako v kozmetickom salóne. Značka Strep spadá pod silnú grécku spoločnosť SARANTIS Group, rovnako ako značky Astrid, Indulona, B.U, Bioten, C.THRU, Sahara, Neutrogena, JS Baby a mnoho ďalších.

V starostlivosti značky Strep sa cíti dobre aj najcitlivejšia pokožka

Medzi najpredávanejšie produkty značky Strep patrí depilačný krém na citlivú pleť oblasti tváre a bikín, depilačné pásiky na tvár a citlivé oblasti, depilačné pásiky na telo alebo depilačný krém s olejom z kamélie. Mimoriadne jemný depilačný krém Strep Opilca Hair Removal Cream Face And Bikini obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho a hamamelu. Ak sa nehodláte trápiť žiletkou, vyskúšajte elegantný spôsob odstránenia chĺpkov z tváre a citlivých oblastí depilačnými pásikmi Strep Sugaring Wax Strips Face And Sensitive Areas. Obsiahnutá cukrová trstina a včelí vosk vás zbaví chĺpkov aj s korienkami a pokožku zanechajú jemnú, hladkú až počas štyroch týždňov. Pri pravidelnom používaní vám navyše ďalšie chĺpky narastú tenšie a slabšie. To je tip, čo poviete!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest