OPI Pro Spa Intensive Callus Smoothing Balm Ošetrujúci balzam na chodidlá a ruky pre ženy 118 ml

Skladom   |  (ID: 146215)
26,24
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Profesionálna značka OPI, ktorá je spájaná s luxusnou starostlivosťou o nechty, na trhu pôsobí viac ako 30 rokov. Značka OPI bola založená v Los Angeles Georgom Schaefferom a pôvodne začínala s výrobou dentálnych materiálov. Materiály, ktoré sa používali v dentálnom priemysle a tiež v priemysle v oblasti nechtov boli veľmi podobné, a tak značka OPI predstavila svetu prvý vysoko kvalitný akrylový systém. Prvý produkt z oblasti starostlivosti o nechty bol najskôr určený do nechtových štúdií, neskôr sa však značka dostala až k zákazníčkam a bola určená aj pre domácu starostlivosť o nechty.

Dokonalá starostlivosť o nechty

Značka OPI je v súčasnej dobe predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a ročne vyprodukuje viac ako 50 miliónov prípravkov. Výrobky OPI nie sú testované na zvieratách. V sortimente tejto uznávanej značky nájdeme nielen laky na nechty a výživné oleje na nechty, ale aj krémy na ruky.

Laky OPI obľúbené celebritami

Laky OPI sa vyznačujú vysokou odolnosťou a širokým výberom farieb, ktorý okrem limitovaných edícií ponúka 200 stálych odtieňov. Značku OPI si zamilovali tiež známe celebrity ako napríklad Serena Williams, Katy Perry či sestry Kardashianové.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest