OPI

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke OPI

Profesionálna značka OPI, ktorá je spájaná s luxusnou starostlivosťou o nechty, na trhu pôsobí viac ako 30 rokov. Značka OPI bola založená v Los Angeles Georgom Schaefferom a pôvodne začínala s výrobou dentálnych materiálov. Materiály, ktoré sa používali v dentálnom priemysle a tiež v priemysle v oblasti nechtov boli veľmi podobné, a tak značka OPI predstavila svetu prvý vysoko kvalitný akrylový systém. Prvý produkt z oblasti starostlivosti o nechty bol najskôr určený do nechtových štúdií, neskôr sa však značka dostala až k zákazníčkam a bola určená aj pre domácu starostlivosť o nechty.

Dokonalá starostlivosť o nechty

Značka OPI je v súčasnej dobe predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a ročne vyprodukuje viac ako 50 miliónov prípravkov. Výrobky OPI nie sú testované na zvieratách. V sortimente tejto uznávanej značky nájdeme nielen laky na nechty a výživné oleje na nechty, ale aj krémy na ruky.

Laky OPI obľúbené celebritami

Laky OPI sa vyznačujú vysokou odolnosťou a širokým výberom farieb, ktorý okrem limitovaných edícií ponúka 200 stálych odtieňov. Značku OPI si zamilovali tiež známe celebrity ako napríklad Serena Williams, Katy Perry či sestry Kardashianové.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest