Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

John Frieda After Sun Hydratačný sprej na vlasy namáhané slnkom pre ženy 150 ml

Skladom   |  (ID: 120880)
3,84
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Získajte úžasne žiarivé, zdravé a husté vlasy! Všetkými ospevovaná značka vlasovej starostlivosti John Frieda ponúka široké portfólio prípravkov pre každý typ vlasov. S ich pravidelnou pomocou budú vaše vlasy prekypovať vitalitou a zdravím. Všetky inovácie sú inšpirované vami a vašimi vlasmi.

Na začiatku bolo kaderníctvo

Asi pred tridsiatimi rokmi si obľúbený kaderník John Frieda otvoril na londýnskej New Cavendish Street vlastný salón a položil tak základy rovnomennej kozmetickej značky. Profesionálna vlasová starostlivosť John Frieda si veľmi rýchlo získala zástupy priaznivcov nielen z Londýna a dnes patrí k najobľúbenejším značkám vlasovej kozmetiky vôbec. Ako sa jej to podarilo?

John Frieda a jeho riešenie pre každý typ vlasov

Starostlivosť o vlasy John Frieda dodnes odkazuje na dedičstvo pôvodného kaderníckeho štúdia. Snaží sa nájsť konkrétny problém vlasov a navrhnúť efektívne riešenie na mieru. John Frieda rozhodne vie, čo perfektne rozjasní bohaté vlasy alebo čo dodá lesk vlasom hnedým. Odhalil, čo chýba skleslým vlasom bez objemu a predstavil aj vyhladzujúce riešenie pre suché vlasy. Nájdite si v ponuke značky John Frieda prípravok, ktorý vašu hrivu povznesie k dokonalosti.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: