Emoji Fairyland Bloop Darčeková kazeta pre deti parfumovaná voda 50 ml + sprchovací gél + telové mlieko 60 ml

Kód produktu: 103035 Nie je skladom Strážiť produkt 4,59
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty darčekových kaziet Emoji Fairyland Bloop
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Doprajte si ružovú kopu zábavy! Parfumovaná voda Emoji Fairyland Bloop je karamelovo-ovocná vôňa pre najmladšiu generáciu. Zábavný vonný doplnok určený dievčatám aj chlapcom môže byť pre rodičov tipom, čim ich znova obdarovať na Vianoce, počas sviatku, prípadne za vysvedčenie. Nechajte sa zlákať — vôni Fairyland Bloop v podobe jedného zo smajlíkov deti nepochybne potešíte. A pravdepodobne aj seba, v prípade, že ste milovníkmi sladkastých relaxačných kompozícií.

Sladké vábenie: cukrová vata, cupcake a karamel

Unisex detský parfum Emoji Fairyland Bloop na vás bude dýchať ovocnými akordmi bergamotu, maliny, liči a kiwi. Srdce a základ vonného mixu napĺňajú lákavé gurmánske zložky: cukrová vata, cupcake, karamel, biela čokoláda, sladké drievko a elegantné tonkové bôby. Všetko je skombinované s ohľadom na citlivú detskú pokožku.

Vôňa s populárnymi smajlíkmi, napríklad na Valentína

V elektronickej podobe, ako textové znaky :) a :(, vyjadrili smajlíci po prvýkrát pobavenie alebo smútok v roku 1982 v e-maile Scotta Fahlmana pre informatikov z Carnegie Mellon University. Z obľuby smajlíkov vychádza aj Emoji, americká parfumová značka, ktorá sa na svetovom trhu uviedla v roku 2019. Ihneď zabodovala hravými detskými vôňami Fairyland Bloop, Sugar Kiss, Playful Monkey, Wicked Fantasy, Yolo Babe a Crazy Love. Vyberú si medzi nimi deti aj mladiství, ktorí ich môžu poňať aj ako zábavné valentínske darčeky.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: